Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 3 (08.06.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix Marcella S2
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie mają:

2. sezon Marcella (2016) – serial, sezon 1-2 – 7,07/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Problemy w małżeństwie, tragiczna strata, zaniki pamięci, trudy macierzyństwa… Nie jest lekko, ale nic nie przeszkodzi tej londyńskiej pani detektyw w łapaniu morderców.

W rolach głównych: Anna Friel, Nicholas Pinnock, Ray Panthaki
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Hans Rosenfeldt, Nicola Larder

W 2017 r. Anna Friel dostała za rolę detektyw Marcelli Backland Międzynarodową Nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki.

 

Sezon 1: Jej pozornie szczęśliwe małżeństwo rozpada się. Pani detektyw wraca do pracy w policji, aby rozwikłać sprawę seryjnego mordercy.

Sezon 2: Marcella poddaje się hipnoterapii, by poznać powód swoich zaćmień. Syn policjantki zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie nietypowego zabójcy dzieci.

Londyńska detektyw, Marcella Backland, szuka mordercy chłopca. Tymczasem mąż dowiaduje się o jej zanikach pamięci i chce dostać wyłączne prawo do opieki nad ich dziećmi.


netflix Alex Strangelove
Alex Strangelove (2018) – film – 1g39 m – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Licealista Alex Truelove chce stracić dziewictwo ze swoją uroczą dziewczyną Claire. Jego plan spala na panewce, gdy poznaje równie uroczego Elliota.

W rolach głównych: Daniel Doheny, Madeline Weinstein, Antonio Marziale
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Dramaty, Dramaty niezależne, Dramaty romantyczne, Kino niezależne, Komedie niezależne, Niezależne filmy romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Craig Johnson

Alex Truelove ma dziewczynę, która mu nie odmówi. W każdej chwili może pozbyć się dziewictwa. Dlaczego więc nie może przestać myśleć o chłopaku, którego właśnie poznał?


Franco Escamilla: Por la anécdota / Franco Escamilla: Anegdoty (2018) – stand-up – 1g6m – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy

Meksykański komik, Franco Escamilla, czerpie pomysły na swoje żarty prosto z życia. Zrobi wszystko, by zdobyć nowy materiał.

W rolach głównych: Franco Escamilla
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Ulises Valencia

Meksykański komik Franco Escamilla gotów jest wypić mezcal i stracić wzrok, jeśli tylko pozwoli mu to stworzyć perfekcyjny i przezabawny monolog.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 2 (08.06.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (06.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...