Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 2 (08.06.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

finałowy odcinek 2. sezonu Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 8,51/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.4/10

Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Bae Doona
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

Dziełem twórców „Sense8” jest też klasyczna już trylogia „Matrix” oraz serial „Babilon 5”.

 

Sezon 1: Osiem obcych sobie osób z całego świata niespodziewanie połączy telepatyczna więź. Szybko przekonają się jednak, że ten dar czyni z nich również cel.

Sezon 2: Sensaci mierzą się z rosnącym niebezpieczeństwem i rozwiązują osobiste porachunki, jednocześnie odkrywając prawdę o mrocznych mocach wysłanych, by ich zniszczyć.

S2O12 – 12. Amor vincit omnia – 152 min

W nakręconym z rozmachem ostatnim odcinku serii emocje sięgają zenitu. Sensaci i ich najbliżsi sojusznicy próbują ocalić gromadę i powstrzymać wrogów raz na zawsze.

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.The Staircase / Schody (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

Wypadek czy morderstwo? Gdy żona pisarza Michaela Petersona ginie w tajemniczych okolicznościach, jego życie zostaje odarte ze wszelkich tajemnic.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

Reżyser Jean-Xavier de Lestrade prezentuje trzy nowe odcinki serialu wyróżnionego nagrodą Peabody’ego.

 


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cz. 1 (08.06.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (07.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner