Netflix zapowiada nowy Argentyński serial oryginalny „Puerta 7”

Facebooktwitter

netflix logo
Hollywood, Kalifornia — 11 lipca 2018 r. — Netflix, jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, zapowiedział dzisiaj produkcję trzeciego argentyńskiego serialu oryginalnego pt. „Puerta 7”.

Jego twórcą jest Martin Zimmerman („Ozark”, „Narcos”), scenarzystą Patricio Vega („Los Simuladores”), natomiast za produkcję odpowiada lokalna, prężna firma producencka Pol-Ka. Światową premierę serialu, który będzie dostępny tylko w serwisie Netflix, zaplanowano na 2019 r.

Nowy thriller Martina Zimmermana wyprodukowany przez studio Pol-Ka będzie miał światową premierę w serwisie Netflix w 2019 r.

 

„Puerta 7” to bezkompromisowa opowieść o owianych złą sławą argentyńskich grupach kibiców piłkarskich znanych jako barra bravas, które działają na styku świata sportu, krajowej polityki i zorganizowanej przestępczości. Serial jest osnuty wokół kilku wątków: podjętej przez pewną kobietę próby przeniknięcia do tego zdominowanego przez mężczyzn świata i oczyszczenia jednego z klubów z toczącego go raka korupcji i bezprawia z myślą o odbudowaniu własnego nazwiska, decyzji młodego mężczyzny o rozpoczęciu „kariery” w barra brava, która ma pomóc wydźwignąć jego rodzinę ze straszliwej biedy, a także toczonej między zwaśnionymi frakcjami barra brava wojny domowej o ogromne pieniądze, które tego rodzaju grupy wysysają z każdej drużyny.

„Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy z utalentowanymi argentyńskimi artystami i inwestowania we wspaniałe treści powstające w tym kraju. Teraz przyszedł czas na nasz nowy argentyński serial oryginalny, nad którym pracujemy razem ze studiem Pol-Ka i twórcami takich kultowych produkcji jak »Los Simuladores« i »Ozark«” — mówi Erik Barmack, wiceprezes Netflix ds. międzynarodowych produkcji oryginalnych.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner