Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – “Player One” i “Teatr życia”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix Polska przeznaczył dwa filmy do usunięcia z oferty 18 lipca 2020r.

Filmy dostępne tylko do 17 lipca 2020r

Netflix filmy Ready Player One / Player One (2018)
film – 2g19m – polskie napisy i dubbing

Cywilizacja chyli się ku upadkowi. Utalentowany pasjonat gier wideo próbuje przejąć kontrolę nad ogromnym światem rzeczywistości wirtualnej.

W rolach głównych: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn

Gatunki: Filmy na podstawie literatury, Akcja i przygoda, Hity kina akcji i przygody, Przygodowe, Science fiction i fantasy, Cyberpunk, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy przygodowe science fiction
Kategorie: Emocjonujący

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe „wielkanocne jajko” ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Netflix filmy Theater of Life / Teatr życia (2016)
film – 1g33m – 6/10 – polskie napisy

Dokument o szefie kuchni, Massimo Botturze, który wykorzystał resztki jedzenia z mediolańskiej wystawy Expo 2015 i otworzył wykwintną stołówkę dla bezdomnych.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiera filmu „Łatwy kraj” w ofercie HBO GO Polska

Premiery w ofercie Netflix Polska – „The Old Guard”, „Wielkie przygody Kapitana Majtasa w kosmosie”, „Podróże z Zakiem Efronem”, „Alfa”, „The 100” i „Japan Sinks: 2020”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner