Premiery w ofercie Netflix Polska – „The Old Guard”, „Wielkie przygody Kapitana Majtasa w kosmosie”, „Podróże z Zakiem Efronem”, „Alfa”, “The 100” i “Japan Sinks: 2020”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe filmy oraz trzy seriale. Wczoraj w ofercie zadebiutował jeden nowy film i serial oraz nowy odcinek serialu “The 100”.

Nowości

Netflix seriale Dating Around: Brazil / Pięć pierwszych randek: Brazylia (2020)
serial

Program reality TV, w którym każdy z sześciorga singli umawia się na 5 randek w modnych lokalach w Brazylii. Kto dostanie zaproszenie na spotkanie numer 2?

W ofercie od: 2020-07-10

Netflix seriale Down to Earth with Zac Efron / Podróże z Zakiem Efronem (2020)
serial

Aktor Zac Efron podróżuje dookoła świata, poznając zdrowe i ekologiczne style życia. Towarzyszy mu Darin Olien, ekspert w dziedzinie odnowy biologicznej.

W ofercie od: 2020-07-10

Sezon 1.: 8 odcinków od 10.07.2020 – Aktor Zac Efron podróżuje dookoła świata, poznając zdrowe i ekologiczne style życia. Towarzyszy mu Darin Olien, ekspert w dziedzinie odnowy biologicznej.

Netflix seriale Japan Sinks: 2020 (2020)
serial

Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.

W ofercie od: 2020-07-09

Sezon 1.: 10 odcinków od 9.07.2020 – Gdy potężne trzęsienie ziemi rujnuje Japonię, determinacja pewnej rodziny zostaje wystawiona na próbę podczas niebezpiecznej podróży przez tonący archipelag.

Netflix filmy The Claudia Kishi Club / Klub Claudii Kishi (2020)
film – 17m

Dokument krótkometrażowy. Amerykańscy twórcy o azjatyckich korzeniach oddają hołd kultowej postaci z „Klubu Opiekunek”, która położyła kres licznym stereotypom.

W ofercie od: 2020-07-10

Netflix seriale The Epic Tales of Captain Underpants in Space / Wielkie przygody Kapitana Majtasa w kosmosie (2020)
serial dla dzieci i młodzieży

George i Harold — oraz ich koledzy z klasy i wredny dyrektor — rozpoczynają tajemniczą misję w kosmosie.

W ofercie od: 2020-07-10

Sezon 1.: 6 odcinków od 10.07.2020 – George i Harold — oraz ich koledzy z klasy i wredny dyrektor — rozpoczynają tajemniczą misję w kosmosie.

Netflix filmy The Old Guard (2020)
film – 2g5m

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.

W ofercie od: 2020-07-10

Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę.

Film The Old Guard na podstawie komiksu Grega Rucki, wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood (Miłość i koszykówka, W cieniu jupiterów), to mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść, która pokazuje, że naprawdę niełatwo jest żyć wiecznie.

Netflix filmy The Solutrean / Alfa (2017)
film – 1g36m

Ostatnia epoka lodowcowa. Młody chłopak zaprzyjaźnia się z wilkiem i przemierza nieprzyjazne pustkowie, aby wrócić do swojego plemienia.

W ofercie od: 2020-07-09

 

Netflix seriale

7 odcinek 7. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-7 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Twórcy: Jason Rothenberg

 

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

Sezon 7: Anomalia ujawnia swoją prawdziwą naturę, konflikt nie ustaje i pojawiają się nowe nieprawdopodobne zagrożenia. Czy w takich warunkach Clarke zdoła zaprowadzić pokój?

S7O7 – 7. Gambit królowej – 41 min

Netflix seriale

Murphy i Russell ścierają się w grze w szachy. Emori przedstawia plan załagodzenia sporów wewnątrz Sanctum. Diyoza i Hope stawiają czoła swojej wspólnej historii.

 

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie od 16 i 23 lipca 2020r.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Dzieciaki z showbiznesu – nowy film dokumentalny HBO o młodych gwiazdach wielkiego ekranu trafi do oferty HBO GO i na antenę HBO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Aquaman”, „Ciemno, prawie noc”, „Bezpaństwowcy”, usunięto film „Łowca androidów: Ostateczna wersja reżyserska”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner