Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (15.08.2017)

Facebooktwitter

netflix-Nowhere-Boys-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma 3. sezon serialu “Nowhere Boys” (2013).

Nowhere Boys (2013) – serial, sezon 1-3 – 7+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
W normalnych okolicznościach nigdy nie zostaliby kumplami. Jednak gdy nieoczekiwanie trafiają do równoległego świata, muszą trzymać się razem, by przetrwać.

W rolach głównych: Dougie Baldwin, Joel Lok, Rahart Adams
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Tony Ayres

Sezon 1: Jake, Felix, Andy i Sam próbują ustalić, dlaczego ich rodziny traktują ich jak obcych. W szkole także nikt nie słyszał o ich istnieniu.

Sezon 2: Kontynuacja przygód nastolatków z serialu „Nowhere Boys”. Po powrocie do domu chłopaki uczą się ujarzmiać nowo nabyte moce.

Sezon 3: Mieszkańcy Bremin znikają. Nowi chłopcy znikąd (i dziewczyna znikąd) muszą odkryć, dlaczego żyją w prawie pustym świecie.


Niezapowiedzianą wcześniej nowością w ofercie jest serial:

netflix-Million-Yen-Women-S1-bg-1Million Yen Women / Milion jenów od kobiety (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
Pięć pięknych i tajemniczych kobiet wprowadza się do niespełnionego pisarza Shina, który prowadzi ich nietypowe gospodarstwo domowe za hojne miesięczne wynagrodzenie.

W rolach głównych: Yojiro Noda, Rila Fukushima, Rena Matsui
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne


Netflix Polska uzupełnił dziś swoją ofertę o 20, finałowy odcinek 2. sezonu serialu „Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments” (2016).

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

S2:O20 –  Odcinek finałowy: Nad spokojną wodą – 43m
netflix-shadowhunters-S2O20
Nocni Łowcy walczą z armią demonów, które przedostały się przez szczelinę między wymiarami. Co jest ważniejsze: obrona Nowego Jorku czy powstrzymanie Valentine’a?


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został dziś usunięty film:

To Kill a Mockingbird / Zabić drozda (1962) – film – 2g9m – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Adwokat Atticus Finch podejmuje się obrony niesłusznie oskarżonego o gwałt Afroamerykanina, przez co naraża się na gniew lokalnej społeczności.

W rolach głównych: Gregory Peck, Mary Badham, Phillip Alford
Gatunki: Filmy nagrodzone, Filmy nagrodzone Złotym Globem, Filmy nagrodzone Oscarem, Filmy klasyczne, Klasyki dramatu, Dramaty, Dramaty sądowe, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na literaturze klasycznej, Dramaty społeczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Reżyser: Robert Mulligan

Za rolę w tym dramacie opartym na bestsellerowej powieści autorstwa Harper Lee Gregory Peck został nagrodzony Oscarem.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został wczoraj usunięty film:

Food Matters (2008) – film – 1g17m – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Z tego filmu dowiemy się, jakie jedzenie nam służy, a jakie wręcz przeciwnie, oraz co możemy zrobić, by żyć (i jeść) lepiej.

W rolach głównych: Charlotte Gerson, Dan Rogers
Gatunki: Seriale kulinarne i podróżnicze, Filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyserzy: James Colquhoun, Carlo Ledesma

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner