Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 6-7 lipiec 2019

Facebooktwitter

netflix Dawn of the Croods S2
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe sezony serialu animowanego:

3. i 4. sezon Dawn of the Croods / Krudowie – u zarania dziejów (2015) | serial animowany, sezon 1-4 | 7+ | 8,52/10 | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 5.9/10

Opis Netflix: Pierwsza rodzina na świecie powraca z nową dawką humoru, odkrywając sport, piżama party i inne cudowności w świecie egzotycznych stworzeń i przygód.

W rolach głównych: Stephanie Lemelin, A.J. LoCascio, Dan Milano

Serial familijny na podstawie filmu „Krudowie”, który zadebiutował z ogromnym sukcesem w USA i 54 innych krajach.

 

Sezon 1: Pierwsza nowoczesna rodzina powraca, by śmieszyć dalej. Nowy, oryginalny sitcom rodzinny, którego akcja rozgrywa się w prehistorycznej epoce Krudozoiku.

Sezon 2: Gran sprawia problemy, Sandy uczy się dobrze zachowywać, Eep się zakochuje, a nastolatki z Ahhh! Valley buntują się przeciw zasadom dorosłych.

Sezon 3: Grag zostaje pierwszym wodzem Doliny Łaa! i musi radzić sobie z licznymi problemami nękającymi mieszkańców — w tym z kradnącymi jedzenie Brudami.

Sezon 4: Gdy pewna dolegliwość utrudnia Gragowi pełnienie obowiązków wodza, do akcji wkracza Ip. Niecodzienny romans zmusza Krudów i Brudów do zawarcia rozejmu.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Fantazyjne, Dziwaczne

Obsada: Stephanie Lemelin, A.J. LoCascio, Dan Milano, Grey DeLisle, Cree Summer, Laraine Newman, Chris Parnell, Ana Gasteyer, Dee Bradley Baker, Thomas Lennon, Dominic Catrambone


Zgodnie z naszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został dziś usunięty film:


The Armor of Light (2015) | film | 1g23m | 13+ | polskie napisy
IMDb: 6.0/10

Opis Netflix: W tym filmie dokumentalny konserwatywny polityk próbuje nakłonić swoich wyborców do spojrzenia na kulturę posiadania broni palnej w USA przez pryzmat zasad moralnych.

Gatunki: Dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne, Dokumenty o tematyce politycznej
Kategorie: Inspirujące


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner