Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 23 listopada 2019

Facebooktwitter


[ AKTUALIZACJA ] Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy film i jeden polski serial. Jeden film i serial został z niej usunięty. Jeden film zostanie usunięty z oferty 30 listopada 2019r.

Dzisiejsze nowości

Game Night / Wieczór gier (2018)
film – 1g40m – polskie napisy i lektor

Wieczór gier Maksa, Annie i ich przyjaciół przybiera nieoczekiwany obrót, gdy jego przemądrzały brat przygotowuje przerażająco rzeczywistą zagadkę morderstwa.

W rolach głównych: Jason Bateman, Rachel McAdams, Billy Magnussen

Gatunki: Komedie, Filmy kryminalne, Komedie kryminalne
Kategorie: Udawana powaga, Emocjonujący

Opis dystrybutora

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy… ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

The Crime / Zbrodnia (2015)
serial – polska produkcja

Wiodący spokojne życie mieszkańcy malowniczego nadbałtyckiego miasteczka są wstrząśnięci, gdy dochodzi tam do serii przerażających zabójstw.

Sezon 1.: 3 odcinki od 23.11.2019 – Wiodący spokojne życie mieszkańcy malowniczego nadbałtyckiego miasteczka są wstrząśnięci, gdy dochodzi tam do serii przerażających zabójstw.

Sezon 2.: 3 odcinki od 23.11.2019 – Podejrzliwy komisarz Nowiński uważnie przygląda się najbliższym współpracownikom zmarłego w tajemniczych okolicznościach zwycięzcy wyścigu konnego.

W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Wojciech Zieliński, Joanna Kulig

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale oparte na literaturze, Polskie seriale i programy, Seriale sensacyjne, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Trzymający w napięciu

Opis dystrybutora

Słoneczny czerwcowy dzień. Spokojnym życiem nadmorskiej miejscowości ponownie wstrząsa seria nieoczekiwanych zdarzeń. Podczas corocznych wyścigów konnych, na mecie, od postrzału w klatkę piersiową, ginie zwycięzca finałowej gonitwy – prezes znanej trójmiejskiej fundacji i ceniony prawnik. Skąd oddano strzał? Kto jest mordercą? Cień podejrzeń pada na jego najbliższych współpracowników. Śledztwo ponownie trafia w ręce komisarza Tomasza Nowińskiego (w tej roli Wojciech Zieliński).

Fabuła drugiego sezonu Zbrodni to adaptacja książki W zamkniętym kręgu, będącej kontynuacją bestsellerowego cyklu szwedzkiej pisarki, Viveki Sten. Kolejna odsłona polskiego serialu AXN, tym razem w reżyserii Sławomira Fabickiego (Miłość, Z odzysku, Męska sprawa), według scenariusza Wojciecha Lepianki (Taranthriller, Edi, Wyliczanka) i Karoliny Aleksy (Głęboka woda), zostanie zrealizowana przez Opus Film (nagrodzona Oskarem Ida, Mistrz, Masz na imię Justine). Obok Magdaleny Boczarskiej, Wojciecha Zielińskiego, Radosława Pazury, Joanny Kulig i Doroty Kolak w obsadzie drugiego sezonu pojawią się także Tamara Arciuch, Aleksandra Popławska, Łukasz Nowicki oraz Rafał Cieszyński.

Aktualizacja: Kolejna dzisiejsza nowość

Once Upon A Time In Lingjian Mountain (2019)
serial – brak polskiej wersji językowej

Dziewięć kontynentów stoi w obliczu kryzysu. Wówczas młody uczeń dołącza do pewnego ugrupowania, gdzie trafia pod opiekę zgryźliwej i porywczej mędrczyni.

Sezon 1.: 8 odcinków od 23.11.2019 – Dziewięć kontynentów stoi w obliczu kryzysu. Wówczas młody uczeń dołącza do pewnego ugrupowania, gdzie trafia pod opiekę zgryźliwej i porywczej mędrczyni.

Kolejne 8 odcinków zadebiutuje 30.11.2019r

W rolach głównych: Xu Kai, Sandrine Pinna, Ryan Zhu

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale na podstawie mangi, Seriale i programy chińskie, Seriale komediowe
Kategorie: Dziwaczny, Zwariowany

Film i serial dziś usunięty

Girl Trip / Laski na wakacjach (2017)
film – 2g2m – polskie napisy i lektor

Cztery przyjaciółki z college’u na upojnym babskim wypadzie do Nowego Orleanu. Czy ich przyjaźń przetrwa ten weekend?

Religion of Sports (2016)
serial – polskie napisy i lektor

Serial pokazujący, jak wielki wpływ wywiera sport na społeczeństwa na całym świecie — dla najbardziej zagorzałych kibiców jest niemalże religią.

Film dostępny w ofercie tylko do 29 listopada 2019r.

Winning (2016)
film – 1g17m – polskie napisy

Martina Navratilova, Jack Nicklaus, Nadia Comaneci, Edwin Moses i Esther Vergeer — poznaj błyskotliwą karierę i przepis na zwycięstwo tych pięciu wybitnych sportowców.

W rolach głównych: Jack Nicklaus, Martina Navratilova, Nadia Comaneci

Gatunk:i Filmy dokumentalne, Sportowe filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Filmy biograficzne, Filmy o sporcie
Kategorie: Inspirujący

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 22-23 listopada 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner