Wiadomość od PSYCHASEC – Netflix Polska prezentuje zapowiedź serialu “Altered Carbon / Modyfikowany węgiel” (2018)

Facebooktwitter

0103770-1-1Netflix Polska zaprezentował dziś zapowiedź serialu “Altered Carbon / Modyfikowany węgiel” (2018).

Ludzkie umysły są poddawane cyfryzacji i mogą być przegrywane z jednego ciała do drugiego… śmierć przestała być ostateczna.

Witaj w świecie Modyfikowanego węgla, gdzie nikt nie trwa wiecznie.

Premiera Modyfikowanego węgla 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

Altered Carbon / Modyfikowany węgiel (2018) – serial – 16+ – polskie napisy i lektor

Oparty na cyberpunkowej powieści serial rozgrywający się w przyszłości, w której umysły ludzkie są poddawane cyfryzacji i można je przegrywać z jednego ciała do drugiego.

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Laeta Kalogridis

 

101_day02_0143.RAFŚwiadomość może zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego…. śmierć przestała być ostateczna. Detektyw Kristin Ortega (Martha Higareda) eskortuje Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman) z więzienia po tym jak zyskał on nowe życie, nowe ciało i nową misję.

101_day04_0178.JPGKovacs (Joel Kinnaman), którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia od najbogatszego człowieka na świecie – Laurensa Bancrofta (James Purefoy). W zamian musi rozwiązać tajemnicę pewnego morderstwa.

AC_101_SDR_MARKETING_STILL_06r-1Oparty na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana, Altered Carbon to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie.

AC_103_SDR_MARKETING_STILL_01r-1Takeshi Kovacs to ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy- elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi na świecie.

alca_104_1-1Quell (Renee Elise Goldsberry) to bezwzględna liderka Korpusu Emisariuszy (the Envoys) – elitarnej grupy międzygalaktycznych wojowników wyszkolonych w walce przeciwko nowemu porządkowi.

103_02_feb09_0295.ARWVernon Elliot (Ato Essandoh), weteran CTAC, którego żona została uwięziona, a córka
zamordowana rozmawia z Poe (Chris Conner) – tworem wysoce rozwiniętej sztucznej inteligencji. Rozmowa dotyczy stosu korowego – nośnika ludzkiej świadomości.

0151449-1Kristin Ortega (Martha Higareda) to inteligentna i nieugięta porucznik Oddziału Policji w Bay City, której skomplikowana przeszłość utrudnia wiarę w nieśmiertelność.

AC_101_SDR_MARKETING_STILL_01r-1Laurens Bancroft (James Purefoy), najbogatszy człowiek na świecie składa Kovacsowi ofertę – powrót do życia w zamian za odnalezienie zabójcy… samego Bancrofta.

0103770-1Kilkaset lat wcześniej dwoje płatnych morderców: Takeshi – Kovacs w swoim pierworodnym wcieleniu – (Will Yun Lee) i jego siostra Reileen Kawahara (Dichen Lachman) rozpoczyna rewolucję.


Czytaj również:

Serwis HBO GO dostępny na konsolach PlayStation w Polsce

Netflix Polska prezentuje materiał wideo „Dark: Za kulisami”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner