Nowa sekcja, dodatkowe urządzenia, odświeżony wygląd – dzisiejsze zmiany w HBO GO Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

HBO GO Główna

Dodanie do listy obsługiwanych urządzeń konsol PlayStation 3 i 4 nie było jedyną wprowadzoną dzisiaj nowością w serwisie HBO GO Polska.

Niedawno informowaliśmy, że po latach oczekiwania, nareszcie udostępniono aplikację HBO GO użytkownikom konsol Sony (więcej tutaj). Jednakże lista sprzętów mogących odtwarzać pozycje z biblioteki serwisu streamingowego HBO w Polsce powiększyła się także o Apple TV.

Zmiany dotknęły również wyglądu całego serwisu w odsłonie przeglądarkowej. Poza modyfikacjami czysto estetycznymi, dodano osobną kategorię przeznaczoną dla najmłodszych odbiorców – KIDS. Wewnątrz niej znajdują się już liczne nowości, wśród których wyróżnić można między innymi produkcje od Nickelodeon. Kolejne tytuły przyjazne dzieciom mają być sukcesywnie dodawane.

HBO Kids

Poprawki nie ominęły sposobu odtwarzania materiałów wideo. Zaimplementowano opcję dostosowania wielkości napisów w trzech stopniach (małe / średnie / duże). Ponadto, w ustawieniach aplikacji, określić można domyślny wybór języka audio i szczegóły dotyczące napisów. Na stronie głównej zaś, pod kategorią zbierającą rozpoczęte, a nie obejrzane tytuły, znalazła się lista pozycji do zobaczenia.

NoweHBOGOfilm

Źródło:
własne
informacja prasowa

KOMENTARZE:

24 myśli nt. „Nowa sekcja, dodatkowe urządzenia, odświeżony wygląd – dzisiejsze zmiany w HBO GO Polska

  • Nie jest „zablokowana”, tylko nie wspiera systemu (Android TV != Android). Wiem, że to nie to samo, ale w tej wersji aplikacji mobilnej wreszcie działa normalnie ChromeCast, więc jest to jakaś alternatywa.

   • Jest zablokowana na Europę. W USA normalnie działa i obsługuje pilota tv. Coś jednak drgnęło ponieważ dorwałem plik apk w wersji eu. który zainstalowałem na TV Philips z androidem tv i nawet jest do wyboru język polski. Niestety na Philipsie nie odtwarza materiału, natomiast całe menu, opisy, ustawienia itd działają bezbłędnie. Sterowanie odbywa się normalnie pilotem. Podobno działa prawidłowo ten plik na tv Sony z androidem tv
    Podsumowując jakieś światło w tunelu jest zwłaszcza że zamierzają odciąć się od operatorów

   • Ja zainstalowałem APK na Xiaomi Mi Box 4K i obsługa jest tylko za pomocą podłączonej myszki. Jest to uciazliwe, ale wszystko działa jak należy. Czekamy na konkretną wersje na Android TV.

   • atv (prenumeruje)
    Czy możesz dać namiar na tą apkę która działa na eu

   • atv, wielkie dzięki. Aplikacja działa, choć niestety nie znalazłem nic bez abonamentu więc nie mogę sprawdzić jakości filmów. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)) Teraz tylko czekać aż HBO uniezależni się od dostawców.

   • @atv (prenumeruje)

    też mam Philipsa na Android TV i u mnie ta nowa apka (europejska) działa bezbłędnie, napisz jaką masz wersje androida na swoim TV

   • atv (prenumeruje)
    Dziękuję za apkę wszystko działa a pin można znaleźć w dziale urządzenia

   • Czyli jak widać apka działa głownie na Sony. Niestety słaba jakośc obrazu 🙁

   • Zainstalowałem na Xiaomi tą wersje z linku 0.0.59 i śmiga jak należy. Pełna funkcjonalność pilotem. Pytanie, czy są już nowsze wersje i skąd je pobrać?

   • Ja posiadam HBO od interneti i po zainstalowaniu z twojego linki i podaniu kodu działa bez błędnie.

 1. Wszystko fajnie (w końcu jak człowiek mogę strimować obraz z apki na androidzie na projektor) ale czy aby nie usunęli informacji o czasie dostępności danej produkcji? Nigdzie tego nie widzę, a to była najlepsza rzecz na HBO, której brakowało konkurencji.

   • A czy ta oferta HBO na player.pl, to czy jest pełna z HBO GO czy jednak nie? Gdzieś czytałem, że chyba ma być tam pełna, jeśli się nie mylę i o ile to prawda, ale pytanie też kiedy?

    No, i chyba interfejs oraz obsługiwane sprzęty są różne Jak z rozdzielczością obrazu i dźwiękiem przestrzennym etc.?

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...