Nowa odsłona Disney+ na konsolach Sony PlayStation 5

Facebooktwitter

Disney+ filmy seriale

Aplikacja Disney+ na konsolach Sony PlayStation 5 wspiera teraz streaming wideo nowej generacji w technologii 4K HDR.

Od dzisiaj użytkownicy PlayStation®5 mogą pobrać Disney+ bezpośrednio na konsole PS5. Wraz z nową odsłoną można teraz oglądać swoje ulubione filmy, seriale, produkcje oryginalne oraz wiele innych w technologii i jakości 4K oraz HDR.

Kluczowym elementem naszej globalnej strategii jest docieranie do klientów niezależnie od tego gdzie oni są i dlatego cieszymy, że wzbogacony Disney+ trafi do użytkowników PlayStation 5 – mówi Jerrell Jimerson, EVP of Product & Design, Disney Streaming. – Dzięki technologiom 4K i HDR fani doświadczą wyższej jakości korzystania ze streamingu.

Korzystanie z Disney+ wymaga wykupionej subskrypcji oraz wysokiej prędkości łącza internetowego, które zapewni najwyższą jakość oglądania. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników PS5 w sekcji Media na konsoli.

Disney+

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi.


 

Polecamy również

Październik w HBO Max – ramówka na 1-15 października – oficjalna lista premier

Październikowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości serial „Wielka Woda”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner