Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 19 czerwiec 2019

Facebooktwitter

netflix Beats
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2019 oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2019 swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

Wolne bity / Beats (2019) | film | 1g50m | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Na południu Chicago cudowne dziecko hip-hopu — August Monroe — próbuje pokonać swoją fobię i wyznaczyć nowe granice kreatywności. Pomaga mu w tym niecodzienny mentor.

W rolach głównych: Khalil Everage, Anthony Anderson, Uzo Aduba

Na ekranie A. Anderson („Czarno to widzę”), U. Aduba („Orange Is the New Black”) i gwiazdy hip-hopu: Dave East i Dreezy.

 

Wolne bity – zwiastun

Gatunki: Dramaty, Kino niezależne, Hip-hop
Kategorie: Inspirujące, Wzruszające

Obsada: Khalil Everage, Anthony Anderson, Uzo Aduba, Emayatzy Corinealdi, Paul Walter Hauser, Dave East, Seandrea Sledge, Ashley Jackson, Megan Sousa


netflix The Edge of Democracy
Krawędź demokracji / The Edge of Democracy (2019) | 2g1m | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Autorka tego politycznego dokumentu przeplata elementy reportażu z własnymi wspomnieniami, badając historię dwóch brazylijskich prezydentur.

Krawędź demokracji – zwiastun

Gatunki: Dokumentalne, Dokumenty o tematyce politycznej
Kategorie: Prowokacyjne


netflix Affair S4
4. sezon The Affair (2014) | serial, sezon 1-4 | 16+ | 7,25/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Opis Netflix: Przeciętnego pisarza Noaha i nieszczęśliwą kelnerkę Alison pochłania ryzykowny romans przepełniony skrywanymi żądzami.

W rolach głównych: Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney
Twórcy: Hagai Levi, Sarah Treem

Pierwszy sezon tego prowokującego serialu zdobył dwa Złote Globy, w tym jeden za najlepszy serial dramatyczny.

 

The Affair sezon 4 – zwiastun

Sezon 1 (10 odcinków): Dwa różne spojrzenia na romans żonatego od lat pisarza i kelnerki-mężatki z Long Island, których połączyło nieposkromione pożądanie.

Sezon 2 (12 odcinków): Wersja wydarzeń Helen i Cole’a rzuca całkiem nowe światło na związek Noaha i Alison oraz na tajemniczą zbrodnię, w którą mogą być wplątane obydwie rodziny.

Sezon 3 (10 odcinków): Trzy lata później Noah zmaga się z demonami z przeszłości, Helen walczy z poczuciem winy, a Alison — z konsekwencjami załamania.

Sezon 4 (10 odcinków): Alison spotyka nowego mężczyznę. Helen próbuje zaadoptować się do nowych warunków, ale przygniatają ją ponure wieści. Cole wyrusza w odkrywczą podróż.

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Obsada: Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson, Julia Goldani Telles, Jake Siciliano


netflix The 100 s5
szósty odcinek 6. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-6 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Obsada: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Christopher Larkin, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Lindsey Morgan, Devon Bostick, Richard Harmon, Ricky Whittle, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Sachin Sahel, Adina Porter, Tasya Teles, Thomas McDonell
Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Brutalne
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

S6O7 – 6. Memento mori – 42m

Murphy i Abby rozważają kuszące oferty Josephine. Diyoza i Octavia odkrywają tajemniczą wskazówkę mogącą wyjaśnić Anomalię. Wizje Madi stają się coraz mroczniejsze.

Kolejne odcinki nowego sezonu będą się pojawiać w ofercie Netflix Polska co środę.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 19 czerwiec 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 18 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner