Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Zombieland: Kulki w łeb”, „Topielisko. Klątwa La Llorony” i „Lista”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na czerwiec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś trzy nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Zombieland: Kulki w łeb / ZOMBIELAND: DOUBLE TAP (2019) | film, komedia, horror | 95 min | 18+
IMDb: 6.7/10

Dekadę temu Columbus (Jesse Eisenberg), Tallahasse (Woody Harrelson), Wichita (Emma Stone) i Little Rock (Abigail Breslin) połączyli siły, aby przetrwać apokalipsę zombie. Teraz pogromcy muszą zmierzyć się z wieloma nowymi rodzajami zombie, które ewoluowały oraz innymi ocaleńcami. Przede wszystkim jednak muszą stawić czoła narastającym niepokojom w swojej prowizorycznej rodzinie.

Kontynuacja hitowego Zombieland. Dekadę po premierze obrazu nominowani do Nagrody Akademii Woody Harrelson (Trzy billboardy za Ebbing, Missouri, serial HBO Detektyw), Jesse Eisenberg (The Social Network), Abigail Breslin (Mała Miss) i laureatka Oscara Emma Stone (La La Land) ponownie łączą siły z reżyserem Rubenem Fleischerem (Venom) oraz scenarszystami Rhettem Reese i Paulem Wernickiem (Deadpool), aby stworzyć drugą część genialnej komedii o zombie.

Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Emma Stone, Zoey Deutch, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Abigail Breslin, Jesse Eisenberg
Kraj: USA

Zombieland: Kulki w łeb – zwiastuny

Pierwsza część tego filmu uchodzi dziś za obraz kultowy. Dziesięć lat po wydarzeniach z „jedynki” ponownie spotykamy się z bohaterami „Zombieland”. Niby nie zmieniło się nic, a zmieniło się wszystko. W filmie zobaczymy laureatkę Oscara® Emmę Stone oraz nominowanych do Oscara®: Woody’ego Harrelsona, Abigail Breslin oraz Jesse’ego Eisenberga.

Po 10 latach od debiutu pierwszej części, film zdążył stać się pozycją obowiązkową każdego kinomana i dziś cieszy się statusem filmu kultowego. Ponownie spotkamy się z (dysfunkcyjną) rodziną: Wichitą (Emma Stone), Tallahassee (Woody Harrelson), Columbusem (Jesse Eisenberg) i Little Rock (Abigail Breslin) oraz zupełnie nowymi postaciami, a także – a może przede wszystkim – z zombie. Jeszcze bardziej krwiożerczymi niż przed laty.


hbo go filmy

Topielisko. Klątwa La Llorony / THE CURSE OF LA LLORONA (2019) | film, tajemnica, horror | 89 min | 18+
IMDb: 5.3/10

Los Angeles, lata siedemdziesiąte XX wieku. Pracownica opieki społecznej bada sprawę pewnej matki podejrzanej o narażenie dzieci na niebezpieczeństwo i lekceważy jej złowieszcze ostrzeżenia. Wkrótce kobieta i jej małe dzieci sami trafiają do strasznego świata nadprzyrodzonych mocy. Ich jedyną szansą na przetrwanie śmiercionośnego gniewu mrocznej i spragnionej ofiar La Llorony może być pomoc pozbawionego złudzeń księdza, który odprawia mistyczne obrzędy, służące utrzymaniu zła w ryzach.

Pełen tajemnic i mroku horror Michaela Chavesa (The Maiden). Jego scenariusz został zainspirowany latynoską legendą o klątwie La Llorony. W obsadzie tego siejącego strach obrazu znaleźli się nominowana do nagrody Emmy Linda Cardellini (serial Mad Men), Roman Christou, Jaynee-Lynne Kinchen (Klucz do wieczności), Raymond Cruz (Obcy: Przebudzenie) oraz Marisol Ramirez (Od początku).

Reżyseria: Michael Chaves
Obsada: Linda Cardellini, Roman Christou, Jaynee-Lynne Kinchen, Raymond Cruz, Marisol Ramirez
Kraj: USA


hbo go filmy

Lista / WATCH LIST (2019) | film, kryminalny, thriller | 95 min | 18+

Latem 2016 roku nowo wybrany prezydent Filipin, Rodrigo Duterte, rozpoczyna w Manili kampanię antynarkotykową pod nazwą Operacja Tokhang. Lokalni urzędnicy i organy ścigania chodzą od drzwi do drzwi i szukają osób podejrzanych o zażywanie narkotyków. Przychodzą również do Marii (Alessandra de Rossi) i Arturo (Arthur Acuña), którzy trafiają na „drug watch list”. Niedługo potem Arturo zostaje znaleziony martwy na ulicy. Pogrążona w żałobie Maria musi walczyć o trójkę ich dzieci. Zdesperowana, zanurza się w mroczny podziemny świat policjantów i przestępców Manili, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Zdaje sobie też sprawę, że prawda nigdy nie jest czarno-biała. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, staje twarzą w twarz ze swoimi demonami.

Poruszający thriller o kobiecie, która musi walczyć o bezpieczeństwo swoich dzieci w ciemnych zaułkach filipińskiej stolicy. Jego scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, które rozegrały się w Manili w 2016 roku. W tym czasie wiele osób w bezprawny sposób zostało pozbawionych życia przez przedstawicieli władzy państwowej. Reżyserem obrazu jest wyróżniony na Tribeca Film Festival Ben Rekhi (Waterborne), a w główne role wcielają się Alessandra de Rossi (Kołysanka do bolesnej tajemnicy), Jake Macapagal (serial Półświaty), Arthur Acuña (Dziedzictwo Bourne’a), Jess Mendoza (We Will Not Die Tonight) oraz Angeli Bayani (Melancholia).

Reżyseria: Ben Rekhi
Obsada: Arthur Acuña, Alessandra De Rossi, Alessandra De Rossi, Jake Macapagal, Jess Mendoza, Angeli Bayani
Kraj: Filipiny


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „Czas wojny”, „Pani Lowry i Syn” i „No Escape”

Premiera 3. sezonu serialu „DARK” w ofercie Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner