Premiera 3. sezonu serialu “DARK” w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Do oferty Netflix Polska trafił dziś trzeci sezon serialu Dark.

Dzisiejsza nowość

3. sezon Dark (2017) | serial, sezon 1-3 | UHD, 4K,  HDR Dolby Vision,  Dolby Atmos | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice.

W rolach głównych: Louis Hofmann, Oliver Masucci, Jördis Triebel
Twórcy: Baran bo Odar, Jantje Friese

Ten trzymający w napięciu serial od Barana bo Odara i Jantje Friese otrzymał nagrodę Grimme Preis.Sezon 1.: 10 odcinków od 01.12.2017 – Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice.

Sezon 2.: 8 odcinków od 21.06.2019 – Sześć miesięcy po zniknięciu Mikkela, Jonasa i Ulricha spowijająca Winden sieć tajemnic jeszcze się zagęszcza — a losy naszego świata wiszą na włosku.

Sezon 3.: 8 odcinków od 27.06.2020 – Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Niemieckie programy i seriale, Seriale sensacyjne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Zagmatwany, Mrożący krew w żyłach, Przerażający, Intelektualny, Straszny, Trzymający w napięciu


W trzecim i ostatnim sezonie „Dark” zagmatwana zagadka zostaje w końcu rozwiązana. Czas i miejsce nic już nie znaczą. Jonas próbuje odnaleźć się w nowym świecie, stanowiącym wierną kopię Winden. Ci, którzy zostali w innym wymiarze, szukają wyjścia z pętli zakrzywiającej już nie tylko czas, ale też przestrzeń. Dwa światy. Światło i mrok. A w samym centrum wydarzeń tragiczna historia miłosna.

Dark – sezon 3 | Zwiastun

 

“Dark” w 60 sekund

Czy na pewno pamiętasz wszystko, co wydarzyło się w Dark? 🚨⚠️🚨Uwaga 🚨⚠️🚨 Wideo zawiera spoilery.

 

Dark | Przypomnienie 1 i 2 sezonu

Szybkie przypomnienie fabuły przed apokalipsą. Bo mimo, że nie ma ani początku, ani końca, to wszystko jest ze sobą połączone.

 


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery w ofercie – „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, „Yu Yu Hakusho: Ghost Files” i inne

W domu – Polski projekt zadebiutuje już 16 lipca w HBO i HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner