Netflix publikuje oficjalny zwiastun kolekcji improwizowanych występów z serii „Middleditch & Schwartz”

Facebooktwitter

Netfllix seriale

Duet komików Thomas Middleditch i Ben Schwartz zawita na Netflix, aby zaprezentować światowej publiczności kolekcję trzech całkowicie improwizowanych występów komediowych z serii Middleditch & Schwartz.

Każdy występ w całości opiera się na losowej sugestii widowni. Wszystkie trzy części zostały nakręcone w NYU Skirball Center for the Performing Arts i zostaną udostępnione w serwisie Netflix już 21 kwietnia 2020 r.

„Middleditch & Schwartz: Wymarzona praca”

Opowieść o dwóch przyjaciołach, z których jeden ma ważną rozmowę kwalifikacyjną o pracę, która przeradza się w kryzys egzystencjalny obejmujący fotografię, The New York Times oraz łazienki na lotnisku JFK. Zanim cała draka dobiegnie końca, Kyle staje się Saussinem, Saussin staje się Kylem, żaden z nich nie dostaje wymarzonej pracy, ale obaj wiedzą, co znaczy być prawdziwym wcieleniem gazeli.

„Middleditch & Schwartz: Prawo i magia”

Budzący grozę egzamin końcowy grupki studentów pierwszego roku prawa szybko przeradza się w egzamin z ludzkiej moralności, gdy duet komików przeżywa spotkanie z kosmitą, dokonuje refleksji nad porzuconymi dziećmi i para się magią. Po trochu „Klub winowajców”, po trochu „Opowieści z Narni” — ta wyimaginowana klasa nie ustanie, póki nie pozna różnicy między umową papierową a cyfrową.

„Middleditch & Schwartz: Ślub na parkingu”

Emocje sięgają zenitu podczas wydarzeń poprzedzających ślub i samej ceremonii, na której kapłan, duch, panna młoda i rodzice pana młodego okazują się być zakręceni jak ruski termos. Zanim Thomas i Ben dojdą do ołtarza, poznasz historię szczeniackiego romansu, przeżyjesz nieudany napad i będziesz świadkiem próby prawdziwej miłości.

Netflix seriale

Middleditch & Schwartz (2020) | serial komediowy, sezon 1

Opis Netflix: Program złożony z improwizowanych występów komediowych, w którym Thomas Middleditch i Ben Schwartz tworzą przezabawne historie na podstawie różnych pomysłów.

W rolach głównych: Thomas Middleditch, Ben Schwartz
Twórcy: Thomas Middleditch, Ben Schwartz

Middleditch otrzymał nominację do Emmy za rolę w „Dolinie Krzemowej”, a Schwartz znany jest z „Parks and Recreation”.

Gatunki: Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Absurd, O nietypowej tematyce, Dziwaczny

#zostanwdomu


Polecamy również

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 12 kwietnia

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – komedia „Oda do radości”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner