Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – komedia „Oda do radości”

Facebooktwitter

hbo go filmy

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na kwiecień 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś 2 nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Oda do radości / ODE TO JOY (2019) | film, romantyczny, komedia | 97m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Bibliotekarz z Brooklynu, Charlie (Martin Freeman), cierpi na rzadkie zaburzenie, które powoduje, że traci on kontrolę nad swoimi mięśniami, gdy tylko ogarniają go silne emocje – zwłaszcza radość. Z tego powodu mężczyzna za wszelką cenę stara się ograniczać mocne wrażenia w swoim życiu. Unika rodzinnych wesel, uroczych małych dzieci i słodkich szczeniaków, a nade wszystko romansów. Kiedy jednak zakochuje się w nim piękna i spontaniczna Francesca (Morena Baccarin), niechętny do podejmowania ryzyka Charlie staje przed trudnym wyborem: stłumić swoje uczucia, czy jednak zaryzykować i pozwolić sobie na miłość? Bezpretensjonalna i pełna sentymentalnego wdzięku komedia romantyczna opowiadająca o wycofanym chłopaku, który zastanawia się, czy podjąć ryzyko i pozwolić sobie na miłość. W głównych rolach w filmie dwukrotnie nominowanego do nagrody Emmy Jasona Winera (serial Współczesna rodzina) występują wyróżniony nominacją do Złotego Globu Martin Freeman (serial Fargo, Rodzice) oraz wyróżniona nominacją do Emmy Morena Baccarin (serial Homeland). Obok nich pojawiają się: gwiazda serialu Teoria wielkiego podrywu Melissa Rauch, Jake Lacy (Jak to robią single) oraz Shannon Woodward (serial Westworld).

Reżyseria: Jason Winer
Obsada: Morena Baccarin, Jake Lacy, Melissa Rauch, Martin Freeman, Shannon Woodward
Kraj: USA


hbo go filmy

Cud nieznanego świętego / THE UNKNOWN SAINT (2019) | film, komedia, kryminalny | 100m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Amine (Younes Bouab) kradnie dużą sumę pieniędzy i ucieka przed policją. Przed zatrzymaniem, udaje mu się zakopać gotówkę na pewnym wzgórzu. Po kilku latach zostaje zwolniony z więzienia i wyrusza odzyskać swój łup. Pech jednak chce, że w międzyczasie w miejscu, w którym ukrył pieniądze zbudowano mauzoleum nieznanego regionalnego świętego. Amine osiada w wiosce, która znajduje się nieopodal świątyni i zaczyna kombinować… Świetna komedia z elementami kina kryminalnego w reżyserii Alaa Eddine Aljema (dokument Hout Essahra). W obsadzie produkcji znaleźli się Younes Bouab (Królowa pustyni), Salah Bensalah (Więźniowie Słońca), Bouchaib Essamak, Mohamed Naimane (13 godzin: Tajna misja w Benghazi) oraz Anas El Baz (serial Homeland). Premiera obrazu odbyła się na MFF w Cannes, gdzie zebrał on bardzo dobre recenzje.

Reżyseria: Alaa Eddine Aljem
Obsada: Younes Bouab, Salah Ben Saleh, Salah Bensalah, Bouchaib Semmak, Bouchaib Essamak, Mohammed Nouaimane, Mohamed Naimane, Anas El Baz
Kraj: Maroko

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film „Kod 8” i „Włamanie”

Premiera filmu „Wszyscy bogowie w niebie” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner