Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 1 września 2019

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

piąty odcinek 4. części Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 3 części | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

Część 1: Nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Część 2: Hasan Minhaj co niedzielę wraca z nowymi odcinkami, w których prezentuje swoje unikatowe i zabawne opinie na temat tego, co dzieje się w kulturze i polityce.

Część 3: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

Część 4: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

 

S4O5 – Dwa oblicza Kanady – 29 min

Wybory w Kanadzie zbliżają się wielkimi krokami, a Hasan rozmawia z premierem Justinem Trudeau, który jest uważany za największego promotora polityki postępowej.

Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj: Część 4 – zwiastun

Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Błyskotliwe, Zabawne

Kolejne odcinki serialu będą debiutować w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


Tylko do 7 września 2019r. będzie dostępny w ofercie Netflix Polska film:

netflix Rough Night

Rough Night / Ostra noc (2017) | film, mroczna komedia | 1g41m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.2/10

Opis Netflix: Pięć przyjaciółek ze studiów wyjeżdża na weekend pełen alkoholu, słońca i rozpusty. Gdy jednak pojawia się pierwsza krew, impreza robi się znacznie mniej wesoła.

W rolach głównych: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell
Obsada: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer, Zoë Kravitz, Paul W. Downs, Ty Burrell, Demi Moore, Enrique Murciano, Karan Soni, Dean Winters
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie
Kategorie: Sprośne, Zabawne

Opis dystrybutora: W „Ostrej nocy”, hardkorowej komedii dla dorosłych, pięć przyjaciółek z college’u, (w tych rolach: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich odjechane, szaleńcze imprezowanie kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do dalszych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 1 września 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 30-31 sierpnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...