Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (09.11.2018)

Facebooktwitter

netflix Outlaw King
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na listopad 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2018r. dziś swoją premierę mają nowe film i seriale:

Outlaw King / Król wyjęty spod prawa (2018) | film | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Szkocja, XIV wiek. Robert I Bruce rości sobie prawa do tronu i staje na czele krwawego powstania, które służy wyrwaniu kraju z angielskich rąk.

Dramat kostiumowy opowiadający historię Roberta I Bruce’a, który sięgnął po szkocką koronę, za co król Anglii zgotował mu ciężki los.

W rolach głównych: Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh
Obsada: Chris Pine, Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh, Billy Howle, Sam Spruell, Tony Curran, Callan Mulvey, James Cosmo, Stephen Dillane
Gatunki: Akcja i przygoda, Filmy akcji i przygodowe o tematyce wojskowej, Filmy przygodowe, Dramaty, Filmy i seriale kostiumowe, Dramaty oparte na faktach, Dramaty o tematyce wojskowej, Dramaty polityczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Emocjonujące
Reżyser: David Mackenzie

Ta historyczna epopeja to kolejny po filmie „Aż do piekła” wspólny projekt Chrisa Pine’a i Davida Mackenzie’ego.

 

Dotąd nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który z pokonanego możnowładcy stał się wyjętym spod prawa bohaterem w trudnych czasach okupacji Szkocji przez wojska króla Anglii, Edwarda I. Pomimo wielu przeciwności Robertowi udało się przejąć koronę Szkocji i poprowadzić grupę zagorzałych zwolenników do walki z potężną armią despotycznego króla i jego chwiejnego syna, księcia Walii. Na planie tego nakręconego w Szkocji filmu ponownie spotkali się reżyser David Mackenzie (Aż do piekła) oraz znany aktor Chris Pine. W pozostałych rolach: Aaron Taylor-Johnson, Florence Pugh oraz Billy Howle.

Król wyjęty spod prawa (zwiastun)
Szkocki wojownik, Robert Bruce, walczy z Anglikami, choć ich przeważającym siłom może przeciwstawić tylko odwagę i pragnienie zemsty. W roli głównej Chris Pine.


netflix Medal of Honor S1
Medal of Honor / Medal honoru (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

W tym dramacie dokumentalnym odtworzono inspirujące historie odważnych żołnierzy, którzy zdobyli najwyższe amerykańskie odznaczenie — Medal Honoru.

W rolach głównych: Oliver Hudson, Ben Schwartz, Paul Wesley
Obsada: Oliver Hudson, Ben Schwartz, Paul Wesley, Aldis Hodge, Jonny Weston, Joseph Cross, Jake Abel, Derek Mio
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Seriale i programy historyczne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty o tematyce historycznej, Dokumenty o tematyce militarnej
Kategorie: Inspirujące

Wciągający i wzruszający oryginalny serial dokumentalny Netflix „Medal Honoru” to kronika wydarzeń z życia ośmiu weteranów odznaczonych najwyższym wyróżnieniem wojskowym. Od czasu jego ustanowienia przez prezydenta Abrahama Lincolna w 1861 roku Medal Honoru otrzymało niespełna 3600 Amerykanów. Twórcy przedstawiają archiwalne nagrania, komentarze historyków oraz wypowiedzi dowódców wojskowych. Poznajemy historie i przeżycia kombatantów, którzy zdobyli się na wyjątkowy akt odwagi, wykraczający daleko poza ich zwykłe obowiązki. Służyli ku chwale swojej ojczyzny we Włoszech, Niemczech i Francji podczas II wojny światowej, w okolicach 38. równoleżnika w czasie wojny koreańskiej, w Laosie w trakcie najbardziej krwawego roku wojny wietnamskiej, a także w surowych górach Afganistanu. Członkowie rodzin i towarzysze broni opowiadają o paraliżujących przeciwnościach, jakim stawili czoło bohaterowie, a wierne rekonstrukcje wydarzeń pozwalają spojrzeć ich oczami na to, co nazywają „najgorszym dniem w życiu”. Prezentowani w tym dokumencie weterani wychowywali się w różnych środowiskach — od farmy w stanie Massachusetts przez dzielnicę imigrancką w Nowym Meksyku po miasteczka i metropolie Ameryki. Trójka kombatantów nadal żyje wśród nas.

Medal Honoru: Sezon 1 (zwiastun)
Oryginalny serial dokumentalny opowiadający prawdziwe historie zwykłych ludzi nagrodzonych Medalem Honoru za bohaterskie czyny i nadzwyczajną odwagę.

 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (09.11.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner