Siła przyjaźni na Netflix! – info prasowe

Facebooktwitter

netflix miedzynarodowy dzien przyjazni 2018
Netflix Polska: Komedie romantyczne bez przyjaciółki, która ma szalone pomysły, kocha nas niezależnie od wszystkiego i wspiera w każdej sytuacji? Nie ma mowy! Właśnie dlatego dostarczamy Wam kolejną porcję wakacyjnych hitów, w których oprócz historii miłosnych będzie także kobieca przyjaźń.

Cher miała Dionne w Słodkich zmartwieniach, a Vivan miała Kit w Pretty Woman. Jak widać komedie romantyczne to nie tylko motylki w brzuchu i fajerwerki, ale także przyjaźnie, które potrafią przetrwać nawet najgorszy huragan.

Komedie romantyczne bez przyjaciółki, która ma szalone pomysły, kocha nas niezależnie od wszystkiego i wspiera w każdej sytuacji? Nie ma mowy! Właśnie dlatego dostarczamy Wam kolejną porcję wakacyjnych hitów, w których oprócz historii miłosnych będzie także kobieca przyjaźń.

Z jednej strony mamy historię dwóch dziewczyn o zupełnie różnych charakterach w Sierra Burgess jest przegrywem – czyli popularnej i pewnej siebie Veronici oraz Sierry, która jest wycofana i ma problemy z wiarą w siebie, ale zauroczenie jednej z nich w zaskakujący sposób prowadzi do powstania przyjaźni, która wydawała się niemożliwa. Z drugiej zaś strony w filmie Ibiza trzy najlepsze przyjaciółki wybierają się niezapomnianą podróż do Europy, która dostarczy im wielu nowych wrażeń!

Czasami najlepsza częścią komedii romantycznej nie jest wątek miłosny, a kobieca siła i przyjaźń. W ten weekend celebruj przyjaźń i obejrzyj kilka komedii, które pokazują jej różne oblicza!

  • Ibiza (film już dostępny) – Harper wyjeżdża w podróż służbową do Barcelony i zabiera ze sobą dwie najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny zapominają o pracy i lecą na Ibizę, gdzie Harper, wbrew zdrowemu rozsądkowi, daje się zauroczyć atrakcyjnemu DJ-owi.
  • The Kissing Booth (film już dostępny) – Elle Evans to śliczna nastolatka, która rozkwitła później niż jej koleżanki, a do tego jeszcze się nie całowała. Kiedy postanawia zorganizować budkę z całusami na szkolnym festynie, nie podejrzewa nawet, że pocałuje kogoś, w kim potajemnie się podkochuje. Wybrankiem jest Noah Flynn – bardzo, ale to bardzo niegrzeczny chłopiec. Zaiskrzyło, jednak pojawił się pewien problem: Noah jest bratem jej najlepszego przyjaciela, Lee, i – zgodnie z kodeksem łączącej ich przyjaźni – bezdyskusyjnie poza zasięgiem Elle. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dziewczyna odkrywa, że musi dokonać ostatecznego wyboru: postąpić zgodnie z zasadami albo pójść za głosem serca.
  • Swatamy swoich szefów (film już dostępny) – Harper i Charlie to dwoje przepracowanych i marnie opłacanych asystentów. Młodość przecieka im przez palce, gdy wypruwają sobie żyły dla szefów, którzy traktują ich jak popychadła i wyzyskują 24 godziny na dobę. Pracownicy odkrywają, że mieliby więcej czasu dla siebie, gdyby ich przełożeni nie byli singlami. Obmyślają plan, którego celem jest wciągnąć zwierzchników w ustawiany romans.
  • Jaki ojciec, taka córka (film dostępny od 3 sierpnia) – młoda, zafiksowana na punkcie pracy managerka zostaje porzucona przed ołtarzem. Mimo to wyrusza w poślubny rejs po Karaibach, wraz z osobą, której towarzystwa najmniej by się spodziewała: jej wyobcowanym ojcem przejawiającym równie silną skłonność do pracoholizmu. Na początku podróży są dla siebie obcymi ludźmi, ale po szeregu przezabawnych przygód, kilku drinkach z palemką i dłuższym czasie spędzonym na rozmyślaniach, wracają do domu na nowo doceniwszy wartość życia i rodziny.
  • Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek (film dostępny od 10 sierpnia) – pisarka buduje zaskakującą więź z mieszkańcami wyspy Guernsey. Historia toczy się tuż po II wojnie światowej.
  • Do wszystkich chłopców, których kochałam (film dostępny od 17 sierpnia) – Co by było, gdyby osoby, w których się podkochiwałaś, dowiedziały się o tym… wszystkie na raz? Życie miłosne Lary Jean Song zmienia się z istniejącego tylko w świecie wyobraźni w będące poza wszelką kontrolą w chwili, gdy listy miłosne pisane do wszystkich chłopców, których kiedykolwiek kochała – w sumie było ich pięciu – w tajemniczy sposób zostają dostarczone do adresatów.
  • Sierra Burgess jest przegrywem (film dostępny od 7 września) – współczesna komedia romantyczna opowiadająca historię Cyrano de Bergeraca na nowo, tym razem w realiach szkoły średniej. Opowieść skupia się na osobie Sierry – inteligentnej nastolatki, która jednak nie mieści się w wąskiej definicji ślicznotki z liceum. Ze względu na pomyłkę co do tożsamości niespodziewanie owocującą romansem, Sierra musi połączyć siły z popularną dziewczyną (Kristine Froseth), aby zdobyć serce ukochanego.

Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na sierpień 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (30.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner