Showmax Polska: Premiera trzeciego odcinka 1. sezonu SNL Polska – Weekend Update

Facebooktwitter

howmax-SNL-Polska-Weekend_Update-S1E3
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś o godz. 21 zadebiutował w ofercie Showmax Polska trzeci odcinek 1. sezonu serii SNL Polska – Weekend Update.

Jutro wieczorem o godzinie 20:20 nowy odcinek serialu będą mogli zobaczyć widzowie Telewizji WP.

Nagrania odbywają się na żywo z udziałem publiczności. Gościnnie będą pojawiać się aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków. Program powstaje w ramach partnerstwa Showmax z NBCUniversal International Formats, międzynarodowego dystrybutora marki SNL.

Chociaż jest to program komediowy, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z “oficjalnych” programów informacyjnych. Te “szydercze wiadomości” to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat – SNL Polska. W roli prowadzących znów zobaczymy Laurę Breszkę i Kamila Prubana.


SNL Polska – Weekend Update (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | polska produkcja

Parodia programu informacyjnego podsumowującego najważniejsze wydarzenia tygodnia. “Szydercze wiadomości” prowadzi duet Laura Breszka i Kamil Pruban.

Obsada: Laura Breszka, Kamil Pruban
Reżyser: Zbigniew Adamkiewicz
Gatunek: Komedia

Obchody odzyskania przez Polskę niepodległości co roku budzą ogromne emocje. W tym roku, z okazji setnej rocznicy powrotu naszego kraju na mapy świata, jest szczególnie gorąco. Nic więc dziwnego, że w studiu Weekend Update pojawił się jeden z najzagorzalszych zwolenników hucznego świętowania niepodległości, Nacjonalista, Totalnie Nie Gej. Okazuje się jednak, że nasz gość ma chyba w głowie nie tylko narodową dumę…

W odcinku wystąpili: Laura Breszka, Kamil Pruban i Sebastian Stankiewicz.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (10.11.2018)

 

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (09.11.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner