Showmax Polska: Piotr Gąsowski poprowadzi SNL Polska, na scenie muzycznej zagra Żabson

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

SNL Polska Piotr Gąsowski (1) min
W sobotnim odcinku SNL Polska poznamy nagą prawdę o uwielbianym przez telewizyjną publiczność Piotrze Gąsowski. Na fanów polskiego, niezależnego rapu czeka nietuzinkowa muzyczna atrakcja – występ Żabsona!

Piotr Gąsowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów i prezenterów telewizyjnych. Wystąpienie w roli prowadzącego programu nie będzie dla niego niczym nowym. Jednak do tego, co czeka go w SNL Polska, potrzebne będzie również jego komediowe doświadczenie sceniczne. Aktor zdradził kiedyś, że bardzo lubi programy na żywo, gdyż ich „czysta” forma jest jego zdaniem znacznie ciekawsza. W SNL Polska z pewnością może na to liczyć!

Piotr Gąsowski – ceniony aktor filmowy i teatralny, artysta kabaretowy oraz jeden z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych. Zagrał m.in. w takich filmach, jak Pan Tadeusz Andrzeja Wajdy, Nic śmiesznego Marka Koterskiego czy Przedwiośnie Filipa Bajona. Szerszej publiczności znany jest również z licznych ról w serialach m.in. Daleko od noszy i Hela w opałach. Aktor posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych, a Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo pozbawione czynnika „Gąsowskiego” z pewnością nie byłyby tym, czym są. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć w dubbingowanych filmach i bajkach. Jak sam mówi, nauczył się podchodzić do siebie z dystansem w chwili, gdy wycięli go z filmu z Robinem Williamsem.

Żabson – raper i prawdziwy ziomal z Opoczna. Kontrowersyjny artysta, który nie boi się żadnych muzycznych eksperymentów. Krzyżuje gatunki, inspiracje i tworzy z nich misz-masz, definiujący jego silną, niezależną twórczość. W 2015 r. powstał pierwszy nielegal rapera NieKumam, który odbił się w środowisku głośnym echem, a utwory takiej jak P0k0ra, LAN czy Do ziomów stały się viralami. Pod koniec lutego ukaże się długo oczekiwany album To ziomal, a w nim piętnaście nowych numerów, za produkcję których odpowiada gro czołowych producentów młodego pokolenia – 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, KGR, SecretRank czy Opiat.

SNL Polska Żabson min

Odcinek z udziałem Piotra Gąsowskiego i Żabsona będzie można obejrzeć w dziś o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Showmax Polska: Ładunek 200, Brat, Brat 2 – rosyjska odpowiedź na mocne kino rodem z USA

Aktualności w ofercie Netflix Polska (23.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Showmax Polska: Piotr Gąsowski poprowadzi SNL Polska, na scenie muzycznej zagra Żabson

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...