Premiera pierwszego sezonu SNL Polska – Weekend Update w ofercie Showmax Polska

Facebooktwitter


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wczoraj o godz. 21 zadebiutował w ofercie Showmax Polska pierwszy odcinek 1. sezonu serii SNL Polska – Weekend Update.

Dziś wieczorem o godzinie 20:20 premierowy odcinek serialu będą mogli zobaczyć widzowie Telewizji WP.

Nagrania odbywają się na żywo z udziałem publiczności. Gościnnie będą pojawiać się aktorzy znani z SNL Polska. W sumie powstanie 10 odcinków. Program powstaje w ramach partnerstwa Showmax z NBCUniversal International Formats, międzynarodowego dystrybutora marki SNL.

Chociaż jest to program komediowy, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z “oficjalnych” programów informacyjnych. Te “szydercze wiadomości” to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat – SNL Polska. W roli prowadzących znów zobaczymy Laurę Breszkę i Kamila Prubana.


SNL Polska – Weekend Update (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | polska produkcja

Parodia programu informacyjnego podsumowującego najważniejsze wydarzenia tygodnia. “Szydercze wiadomości” prowadzi duet Laura Breszka i Kamil Pruban.

Obsada: Laura Breszka, Kamil Pruban
Reżyser: Zbigniew Adamkiewicz
Gatunek: Komedia

W pierwszym odcinku nowego Weekend Update nie mogło zabraknąć naszego ulubionego gościa, Typowego Seby, wrażliwca i konesera sztuki. Co myśli o “Klerze” i czego oczekuje od nowego prezydenta Warszawy?


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na listopad 2018 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (27-28.10.2018)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner