SHOWMAX Polska: Nowy odcinek SNL Polska z Jakubem Gierszałem i Natalią Kukulską

Facebooktwitter

Jakub Gierszał_SNL Polska 1-1
„Najlepszy” Jakub Gierszał pojawił się już w ostatnim odcinku SNL, gdzie wystąpił w skeczu „Polski casting do Star Wars”. Na koncie ma znakomite role w filmach „Pokot”, „Córki dancingu” czy „Nieulotne”.

W roli prowadzącego odcinek SNL Polska pokaże się jednak z zupełnie nowej, komediowej strony. Gościem muzycznym już w najbliższą sobotę będzie Natalia Kukulska, artystka, której nie trzeba przedstawiać. Natalia zagra na żywo dwa utwory ze swojej ostatniej płyty „Halo tu Ziemia”. Transmisja o 21.00 na kanale YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska) oraz na www.showmax.com – za darmo, nawet dla niezarejestrowanych użytkowników.

Natalia Kukulska_SNL Polska-1

 Zapowiedź nowego odcinka SNL Polska:

Polski casting do Star Wars z udziałem Jakuba Gierszała:

Po transmisji cały odcinek będzie można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku.

W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (14.12.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska (13.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner