Czwartkowa dostawa premier w ofercie Showmax Polska (14.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

showmax-ucho-prezesa-S2-bgDwa filmy o wielkim, zielonym i rozzłoszczonym superbohaterze Marvela, dystyngowany posiłek wśród elit Hollywood od Woody’ego Allena, przejmująca opowieść o umierającym aktorze, nostalgiczna podróż z przyjaznym kosmitą do lat osiemdziesiątych, kolekcja filmów o cyberglinie z Detroit oraz kolejne sezony opowieści o braciach walczących między sobą o kontrolę nad miastem.

 Ucho Prezesa odc. 18 „Bez żadnego trybu”

Odc_14_Ucho_Prezesa-1Kto gdzie może wejść bez żadnego trybu?
Czy najniezwyklejsze wydarzenia dzieją się tylko w trybie nocnym?
Jakie są kulisy działania komisji śledczych i spięcia wewnątrz obozu rządzącego?
Dokąd udają się osoby najbardziej wpływowe oraz te, o których wszyscy już zapomnieli…?

Obsada: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Roland Nowak, Grzegorz Ciągardlak, Paweł Tucholski, Andrzej Andrzejewski, Wojciech Kalarus, Tymoteusz Tryzno


Śmietanka towarzyska

showmax-smietanka-towarzyska
Miłość, kariera i ideały według Woody’ego Allena, czyli hollywoodzkie elity z przymrużeniem oka.

 Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych. Bobby (Jesse Eisenberg), młody idealista z Bronxu, przybywa do Los Angeles, gdzie zatrudnia się u swojego wujka. Phil (Steve Carell) jest wpływowym agentem hollywoodzkich gwiazd. Powoli wdraża swojego krewnego w nowe obowiązki, dzięki czemu status społeczny Bobby’ego coraz bardziej się zwiększa. Pewnego dnia chłopak poznaje piękną Vonnie (Kristen Stewart), w której zakochuje się bez pamięci. Nie wie jednak, że dziewczyna ma swoje tajemnice, a ich związek wywróci życie Bobby’ego do góry nogami. Początkowo w rolę wujka Phila miał się wcielić Bruce Willis. Niestety już podczas pierwszego dnia zdjęciowego został zwolniony przez Woody’ego Allena ze względu na skandaliczne zachowanie na planie.

Premiera na Showmax 14 września


 Żyć nie umierać

showmax-zyc-nie-umierac
Kolejna wspaniała rola Tomasza w filmie opartym na prawdziwych wydarzeniach.

Bartosz Kolano (Tomasz Kot), aktor, showman i konferansjer dowiaduje się pewnego dnia, że na nieuleczalny nowotwór. Według lekarza zostały mu trzy miesiące życia. Bartosz postanawia wykorzystać ten czas na poukładanie swoich spraw i zakończenie nierozwiązanych problemów. Z całej siły też walczy o życie, licząc, że uda mu się oszukać los. Żyć nie umierać to film oparty na historii życia i śmierci znanego polskiego aktora Tadeusza Szymkowa, znanego z ról w Psach Pasikowskiego czy Demonach Wojny według Goi.

Premiera na Showmax 14 września


Hulk i Incredible Hulk

showmax-hulk
Dwa różne spojrzenia na jednego z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów Marvela.

Słynny marvelowski osiłek doczekał się dwóch wysokobudżetowych superprodukcji. Oba filmy znacząco się różnią. Obraz Hulk wyreżyserował Ang Lee, artysta znany głównie z realizacji filmów kameralnych i artystycznych. Mimo że jego wersja opowieści o Hulku jest czystym filmem akcji, posiada pewne cechy charakterystyczne dla twórczości Anga Lee. Historia skupia się na genezie Hulka. Film pokazuje, jak Bruce Banner staje się zieloną bestią i jaki wpływ na niego ma ojciec. W głównej roli filmu Hulk występuje Eric Bana. W jego ukochaną wciela się Jennifer Connelly, a w ojca Nick Nolte.

Obraz pod tytułem Incredible Hulk to już zupełnie inna opowieść. Główny bohater jest świadomy swojego drugiego ja. Próbuje je kontrolować oraz znaleźć lek, który zapobiegnie przemianom w zielonego potwora. Niestety jest on celem polowań wojska, które nie spocznie, dopóki Hulk nie zostanie schwytany. W Bruce’a Bannera tym razem wciela się Edward Norton, a w Betty Ross Liv Tyler. Oprócz nich w obsadzie filmu znajdują się również William Hurt i Tim Roth. Obraz Incredible Hulk jest pierwszym z cyklu tak zwanego Kinowego Uniwersum Marvela.

Premiera na Showmax 14 września


showmax-etE.T.

Kultowa opowieść Stevena Spielberga o powrocie do domu pewnego przyjaznego kosmity.

 E.T. to sympatyczny kosmita, który podczas podróży międzygwiezdnej dociera na Ziemię. Niestety statek kosmiczny, którym podróżował, odleciał, pozostawiając E.T. samego w obcym miejscu. Całe szczęście kosmita trafia na Elliota, samotnego chłopca, z którym od razu się zaprzyjaźnia. Elliot, wraz z innymi dziećmi z okolicy, postanawia pomóc E.T. znaleźć drogę do domu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo na kosmitę poluje wojsko i agenci rządowi. Film E.T. to jeden z najpopularniejszych obrazów w filmografii Stevena Spielberga. Muzykę do tej produkcji skomponował John Williams, autor ścieżki dźwiękowej między innymi do Gwiezdnych Wojen. Kompozytor zdobył Oskara za swoją pracę. Łącznie film zdobył cztery Oskary, głównie w kategoriach technicznych.


showmax-robocopRobocop, Robocop 2, Robocop 3

Klasyka futurystycznego science fiction, czyli opowieść o cybernetycznym stróżu prawa z Detroit przyszłości.

 Alex Murphy(Peter Weller) jest jednym z nielicznych dobrych policjantów, próbujących zaprowadzić spokój w ogarniętym chaosem Detroit. Podczas konfrontacji z bezwzględnymi członkami gangu, Alex zostaje bardzo ciężko ranny. Aby uratować mu życie, współpracownicy postanawiają wszczepić to, co po nim zostało, w mechaniczne ciało. Tak powstaje Robocop – cyborg, który jest ostatnim ratunkiem Detroit przed totalną zagładą. W kolejnych częściach bohater mierzy się z coraz bardziej śmiercionośnymi wrogami. Pierwsza część Robocopa zdobyła nagrodę Oskara za efekty specjalne w 1988 roku. Peter Weller wciela się w głównego bohater w dwóch pierwszych filmach. W trzeciej Robocopa zagrał Robert John Burke.

Premiera na Showmax 14 września


showmax-braterstwo-S2-S3Braterstwo sezony 2 i 3

Kolejny akt brutalnej rodzinnej konfrontacji o wpływy na Rhode Island.

Serial opowiada historię dwóch Amerykanów irlandzkiego pochodzenia, braci Caffee. Tommy to cieszący się wielkim zaufaniem społecznym lokalny polityk, który prowadzi wzorowe życie rodzinne. Jego codzienność całkowicie zmieni się jednak wtedy, gdy w okolicy pojawi się jego brat, Mike – członek mafii, pragnący objąć władzę nad okolicznym światkiem przestępczym. Dość szybko okaże się, że obaj mężczyźni w rzeczywistości chcą tego samego, czyli uzyskania kontroli nad miastem. By to osiągnąć – zarówno Tommy, jak i Mike – będą musieli modyfikować swoje modus operandi, coraz częściej snując brudne intrygi. W tej opowieści z wielu szaf wypadają trupy, a polityka i ciemne interesy nieustannie wchodzą ze sobą w relację przypominającą niezwykle ekspresyjny taniec. Sezony 2 i 3 kontynuują opowieść i zamykają cały serial.

 

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Czwartkowa dostawa premier w ofercie Showmax Polska (14.09.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...