Premiery w ofercie Netflix Polska (28.07.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-Niesamowita-Jessica-James1-bg-1-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na lipiec 2017r. dziś premierę w ofercie mają:

The Incredible Jessica James / Niesamowita Jessica James (2017) – film, komedia – 1g23m – 13+ – polskie napisy i lektor
Nowojorska dramatopisarka dochodząca do siebie po trudnym rozstaniu poznaje na randce w ciemno rozwiedzionego projektanta aplikacji. Co z tego wyniknie?

W rolach głównych: Jessica Williams, Chris O’Dowd, Lakeith Stanfield
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Kino niezależne, Komedie niezależne, Niezależne filmy romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Reżyser: Jim Strouse


Daughters of Destiny / Córki przeznaczenia (2017) – serial, sezon 1 – 7+ – polskie napisy i lektor
Nagrodzona Oscarem Vanessa Roth śledzi losy grupy nastolatków pochodzących z najbiedniejszych indyjskich rodzin, którzy walczą o lepszą przyszłość.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne

Reżyserka „Córek przeznaczenia”, Vanessa Roth, zdobyła Oscara za dokument krótkometrażowy pt. „Freeheld”.

Szkoła Shanti Bhavan od 1997 r. zapewnia bezpłatną edukację dzieciom pochodzących z najuboższych i najmniej reprezentowanych grup społecznych, czyli „najbiedniejszym z biednych”. W filmie „Córki przeznaczenia: Droga Shanti Bhavan” reżyserka Vanessa Roth przedstawia zapadającą w pamięć historię o szkole, dzięki której życie niezliczonej rzeszy dzieci zmieniło się na lepsze. Kto wie, może zainspiruje on innych do działania w tym samym duchu?

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...