Wiedźmin: Zmora Wilka – plakaty i opisy postaci nowego filmu Netflixa

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix udostępnił dziś plakaty z postaciami filmu anime Wiedźmin: Zmora Wilka

Film anime Wiedźmin: Zmora Wilka przedstawia świat Wiedźmina z szerszej perspektywy. Bohaterem tej historii jest późniejszy mentor Geralta — Vesemir — młody wiedźmin, który wyrwał się z biedy, aby zabijać potwory na zlecenie.  Jednak gdy dziwny nowy potwór zaczyna terroryzować targane polityczną zawieruchą królestwo, Vesemir musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości.

Producentem i scenarzystą filmu jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

Netflix filmy

Netflix filmy

Netflix filmy

Premiera filmu Wiedźmin: Zmora Wilka już 23 sierpnia tylko w ofercie Netflix.

Opis postaci

Vesemir wychował się na szlacheckim dworze, pracując jako służący od rana do nocy za marne wynagrodzenie. Marzy, aby wyrwać się z biedy, przełamać bariery klasowe, zwiedzić Kontynent i znaleźć swoje przeznaczenie.

Tetra Gilcrest jest potężną czarodziejką, która wywodzi się z rodu pierwszych magów na Kontynencie. Tetra wierzy, że magia to czyste piękno. Razem ze swoimi zwolennikami pracuje nad utrzymaniem pokoju na Kontynencie, przeciwdziałając nadużywaniu magii.

Lady Zerbst to szlachcianka z Kaedwen, która po przedwczesnej śmierci męża zajęła jego miejsce w radzie doradczej króla. Należy do najbardziej zaufanych doradców władcy i jest zagorzałą zwolenniczką wiedźminów.

Deglan wychował się na surowych, bezlitosnych wyspach Skellige. Jest twardym wojownikiem i przywódcą wiedźminów. Jest zaciekle lojalny wobec swoich „chłopaków” i zrobi wszystko, co konieczne, aby ich chronić.

Filavandrel to obalony król elfów pochodzący z Gór Sinych i wieloletni przyjaciel Vesemira. Znany jest także jako Filavandrel ze Srebrnych Wież.

Luka jest szczerym do bólu wiedźminem i rodakiem Vesemira. Choć przez swój niewyparzony język często wywoływał kłopoty, inni wiedźmini mogą zawsze na niego liczyć – bez względu na to, jak groźny jest przeciwnik.

Onsada głosowa

  • Vesemir — Kamil Pruban
  • Tetra — Ewa Prus
  • Deglan — Marek Karpowicz
  • Lady Zerbst — Ewa Kania
  • Narrator: Piotr Borowiec

Netflix filmy

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Nowy Jork, epicentra, 11 września -> 2021 ½ – nowy serial dokumentalny HBO autorstwa Spike’a Lee zadebiutuje wkrótce w ofercie HBO GO

Netflix ogłasza obsadę i reżyserki serialu „The Witcher: Blood Origin”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner