Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 6 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy film i serial animowany oraz o nowe odcinki 6. sezonu serialu Wikingowie i nowy odcinek 4. sezonu Riverdale.

Dzisiejsze nowości

pierwsza część 6. sezonu Wikingowie / Vikings (2013) | serial, sezon 1-6 | 9/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Naturalistycznie przedstawiona historia podbojów nieustraszonego wikinga Ragnara Lothbroka, który poszerza nordyckie wpływy, podważając przywództwo lokalnego jarla.

W rolach głównych: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen
Twórcy: Michael Hirst

Serial zdobył wiele nagród Canadian Screen Award, w tym dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Alexander Ludwig).Sezon 1.: 9 odcinków – Ambitny wojownik, Ragnar Lothbrok, wyrusza z niebezpieczną misją, której celem jest zdobycie uznania wśród swoich i odebranie władzy Earlowi Haraldsonowi.

Sezon 2.: 10 odcinków – Pośród walk o władzę, trudnych związków i kryzysu wiary bracia zwracają się przeciwko sobie, formują się nowe sojusze, a lojalność ustępuje miejsca intrygom.

Sezon 3.: 10 odcinków – Nienasycony dotychczasowymi podbojami Ragnar prowadzi swoich wojów na Paryż, mimo iż w jego królestwie pojawia się zdrada i nowe zagrożenia.

Sezon 4.: 20 odcinków – Ragnar nawiązuje niezwykłą przyjaźń, odzyskując siły po walce. W Paryżu czekają na jego powrót, ale może w tym przeszkodzić pewien ambitny wiking.

Druga część 5. sezonu od 29.11.2019 – Lagertha i synowie Ragnara podążają ścieżkami swojego przeznaczenia, które prowadzą przez gąszcz coraz większych zagrożeń, zaskakujących zdrad i krwawych walk o władzę.

Pierwsza część 6. sezonu: 10 odcinków od 6.02.2020 – W finałowym sezonie Bjorn rządzi w Kattegat, Ivar zostaje zbiegiem na Rusi, a Lagertha szykuje się do spędzenia reszty życia na spokojnej farmie.

Gatunki: Seriale i programy o tematyce politycznej, Filmy i seriale kostiumowe, Kanadyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe

Kategorie: Brutalny, Emocjonujący

Blockers / Strażnicy cnoty (2018)
film – 1g41m – polskie napisy i lektor

Trójka rodziców wyrusza na ociekającą piwem misję, aby powstrzymać swoje córki, które zawiązały pakt i postanowiły stracić dziewictwo na balu maturalnym.

W rolach głównych: Leslie Mann, Ike Barinholtz, John Cena

Gatunki: Komedie
Kategorie: Sprośny

Cagaster of an Insect Cage (2020)
serial – polskie napisy

Trzydzieści lat po wybuchu epidemii choroby zmieniającej ludzi w żarłoczne owady młody tępiciel pomaga nastolatce w poszukiwaniu mamy.

Sezon 1.: 12 odcinków od 6.02.2020 – Trzydzieści lat po wybuchu epidemii choroby zmieniającej ludzi w żarłoczne owady młody tępiciel pomaga nastolatce w poszukiwaniu mamy.

W rolach głównych: Yoshimasa Hosoya, Kana Hanazawa, Natsuki Hanae

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — akcja, Anime w konwencji science fiction i fantasy, Japońskie programy i seriale, Seriale anime
Kategorie: Mocny, Trzymający w napięciu, Emocjonujący


12 odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

 

S4:O12 – 12. Rozdział sześćdziesiąty dziewiąty: Człowiek honoru – 43 min

Betty i Alice rozpoczynają nowe śledztwo, a Archie zagłębia się w mroczną przeszłość swojego wujka. W międzyczasie Veronica spotyka się ze starą znajomą.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

UWAGA: Nowe odcinki serialu zadebiutują w ofercie od 14 i 27 lutego oraz 5 marca 2020r.


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Zero zero zero – nowy serial na podstawie powieści Roberto Saviano zadebiutuje 15 lutego w HBO GO

Premiera filmu „Szczypta romansu” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner