Netflix Polska – Stranger Things 2 w Warszawie, film i zdjęcia – informacja prasowa

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

IMG_0501-1
ǝuoɹʇs ɐƃnɹp ɐu ǝıs ɐɔɐɹʍʎʍ ʇɐıʍs

Kilka dni temu informowaliśmy o dziwnym zjawisku w Warszawie. Wygląd jednej ze stacji rowerów miejskich wzbudził niepokój przechodniów i mediów oraz… ekscytację fanów Stranger Things. To oni, najwięksi śmiałkowie, gdy tylko zobaczyli zagadkową podpowiedź Jedenastki i Willa, udali się na Powiśle, wsiedli na oldschoolowe rowery i wyruszyli w drogę.

Wspólny przejazd był pełen niespodzianek, które po zmroku podnosiły ciśnienie i rozgrzewały atmosferę. Rowerzyści spotkali na swej drodze halloweenowe dynie i jaja Demogorgona. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała w radiowozie policja (podwładni komendanta Hoppera?). Ostatnim punktem trasie był budynek na ulicy Smolnej. Aura miejsca nie zachęcała do wejścia do środka, a policyjna taśma i znaki ostrzegawcze wyraźnie kazały trzymać się od niego z daleka. Mimo to, ciekawość zwyciężyła nad strachem i wszyscy udali się w kierunku tajemniczego przejścia.

Po Drugiej Stronie czekało na nich…  Hawkins – świat dobrze znany miłośnikom „Stranger Things”, pełen odniesień do serialu. Salon ozdobiony światełkami, wygodne fotele i przekąski – ulubione gofry Jedenastki oraz drink od Demogorgona, a przede wszystkim przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka – wszystko to było nagrodą za odwagę. Najwięksi fani serialu w czwartkowy wieczór mogli poczuć się nie jak widzowie, ale bohaterowie „Stranger Things”.

Film z wczorajszego wydarzenia.

I zdjęcia…


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (27.10.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska cd. (27.10.2017)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix Polska – Stranger Things 2 w Warszawie, film i zdjęcia – informacja prasowa

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...