Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (02.06.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-the-blacklist-bg1-1Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią dziś swoją premierę w ofercie ma finałowy, 22 odcinek 5. sezonu serialu „The Blacklist / Czarna lista” (2013).

The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. sezonu serialu.

S5:O22 – 22. Sutton Ross (No. 17) – 43m

 


Tylko do 8 czerwca 2018r. będą dostępne w ofercie Netflix Polska filmy:

By the Sea / Nad morzem (2015) – film2g2m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 5.3/10

Małżeństwo Vanessy i Rolanda przechodzi kryzys. Wybierają się na wypoczynek na francuskim wybrzeżu, gdzie dochodzi do brzemiennego w skutki spotkania z parą nowożeńców.

W rolach głównych: Angelina Jolie, Brad Pitt, Mélanie Laurent
Gatunki: Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Angelina JolieRide Along 2 / Prawdziwa jazda 2 (2016) – film1g41m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 5.9/10

Zanim Ben będzie mógł się ożenić z siostrą Jamesa, tych dwóch gliniarzy z Atlanty musi udać się do Miami, aby pomóc w ujęciu brutalnego dilera narkotyków.

W rolach głównych: Ice Cube, Kevin Hart, Ken Jeong
Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Komedie, Filmy kryminalne, Komedie kryminalne
Reżyser: Tim Story


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (02.06.2018)

HBO GO Polska – pozostałe dzisiejsze premiery (01.06.2018)

Filmowe premiery w ofercie Netflix Polska cd. (01.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...