Wyjątkowe mamy na Netflix! – informacja prasowa

Facebooktwitter


Dbają o nas, kiedy jesteśmy chorzy, rozśmieszają, uczą dobrych manier, gotują niedzielne obiadki, a jeśli trzeba zrobią wszystko, żebyśmy byli bezpieczni. Każda z nich jest wyjątkowa i każda ma swoje sposoby na wychowanie dzieci. Dlatego dzisiaj wręczamy laurki mamom, które rządzą na Netflix!

Joyce Byres „Stranger Things”

Joyce Byres, w którą wcieliła się Winona Ryder, po zniknięciu jej młodszego syna Willa w pojedynkę staje do walki o jego życie. Obwiesza mieszkanie świątecznymi lampkami, nie mniej jednak nie oznacza to Bożego Narodzenia. Zdeterminowana matka, odkrywa, że może komunikować się z Willem, właśnie za ich pomocą. Za oddanie, Joyce z pewnością należy się duża, kolorowa laurka. Tak jak serialowe światełka mignij raz jeśli jesteś na tak i dwa, jeśli na nie.

Maureen Robinson  „Zagubieni w kosmosie”

Matka, inżynier lotnictwa i kosmonautyki o niesamowitym intelekcie. Wymagająca zarówno w domu, jak i poza nim. To ona – dla dobra swoich dzieci – podejmuje decyzję, by rozpocząć życie na innej planecie. Jest przekonana, że nie istnieje taki problem, którego nie dałoby się rozwiązać przy wykorzystaniu umysłu. Matka idealna? Mamy tylko jedno „ale” – podawanie dzieciom obiadu z saszetki, nie jest do końca zdrowe J

Kitty Forman „Różowe lata 70.”

Kitty jest żoną Reda Formana i matką Laurie, z którą łączy ją napięta relacja. Ma także syna, Erica, wobec którego jest mocno nadopiekuńcza – uważa, że jej biedny chłopiec został „uwiedziony” przez swoją dziewczynę, Donnę, a następnie zaciągnięty przez nią do łóżka. Kitty uwielbia być ulubioną mamą wszystkich dzieciaków z sąsiedztwa. W rzeczywistości jest miłą osobą, może oprócz sytuacji, w których jest zestresowana lub zirytowana. A kiedy jest nie w sosie okazuje to nerwowym, charakterystycznym śmiechem lub poprzez dogryzanie domownikom.

Grace i Frankie „Grace&Frankie”

W serialu „Grace i Frankie” Jane Fonda („Grace”) i Lily Tomlin („Frankie”) wcielają się w role dwóch kobiet, których życie niespodziewanie staje na głowie. Ich mężowie nagle obwieszczają bowiem, że są gejami i mają się ku sobie. Mimo że nigdy za sobą nie przepadały, panie muszą stanąć ramię w ramię, zmierzyć się z niepewną przyszłością i wypracować nową definicję „rodziny”. Jedna z nich uczy życia w duchu równowagi i spokoju, druga jak brać sprawy w swoje ręce. Jednak czasem obie także potrzebują opieki od swoich dzieci.

Więcej seriali z super mamami:

  • Trawka
  • The Crown
  • Kochane kłopoty
  • Jane the Virgin
  • Pełniejsza chata

Czytaj również:

Netflix Polska: 29 tytułów dostępnych w ofercie tylko do końca maja 2018r

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner