Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.05.2018)

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

Ibiza (2018) – film – 1g34m – 16+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor

Harper jedzie do Hiszpanii na ważne służbowe spotkanie. Zabiera jednak ze sobą imprezowe koleżanki, które przekonują ją, że lepszym pomysłem będzie flirt ze znanym DJ-em.

W rolach głównych: Gillian Jacobs, Vanessa Bayer, Phoebe Robinson
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Reżyser: Alex Richanbach

To miał być wyjazd służbowy. Ale Harper postanowiła zabrać ze sobą przyjaciółki, więc praca schodzi na dalszy plan, a tematami przewodnimi stają się imprezy i miłość.

Gdy do udającej się w delegację Harper dołączają jej dwie najlepsze przyjaciółki, służbowy wyjazd zmienia się w dziką przygodę. Co się dzieje na Ibizie, zostaje na Ibizie… Prawda?

Są na Ibizie i mogą robić to, na co tylko mają ochotę. A Harper ma akurat ochotę zapomnieć o pracy i ruszyć w pogoń za DJ-em, którego poznała zeszłej nocy.


Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life / Steve Martin i Martin Short: Wieczór, którego nie zapamiętasz do końca życia (2018) – film, stand-up – 1g13m – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy

Starzy kumple i ikony show-biznesu, Steve Martin i Martin Short, dzielą się wspomnieniami oraz serwują chwytliwe muzyczne numery i zabawne historie.

W rolach głównych: Steve Martin, Martin Short
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Marcus Raboy

Dwie legendy komedii, Steve Martin i Martin Short, spotykają się, by zaserwować widzom niezapomniany występ pełen śpiewów, tańców i anegdot ze świata show-biznesu.


Wczoraj w ofercie Netflix Polska zadebiutował 2. sezon serialu:


Fauda (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 7,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.4/10

Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.

W rolach głównych: Lior Raz, Hisham Suliman, Shadi Mar’i
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Avi Issacharoff, Lior Raz
Reżyser: Rotem Shamir

Sezon 1: Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.

Sezon 2: Doron i jego tajna jednostka muszą stawić czoła staremu wrogowi, który obrał agenta za cel swojej starannie zaplanowanej zemsty.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na czerwiec 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Netflix Polska: Premiery filmowe w ofercie (24.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner