Netflix: Stranger Things 3 – finałowy zwiastun

Facebooktwitter

netflix Stranger Things 3 final trailer
Netflix
zaprezentował dziś finałowy zwiastun 3. sezonu serialu Stranger Things, który zadebiutuje w ofercie 4 lipca 2019r.

“Wy nas wpuszczacie…. a teraz… pozwolicie nam tu zostać.”

Hawkins, lato 1985. Niebezpieczeństwo grozi wszystkim. I tylko oni mogą je powstrzymać. … jedno lato zmieni wszystko.

Już prawie nadszedł czas. Premiera 3. sezonu „Stranger Things” 4 lipca. Tylko na Netflix.

Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.


Stranger Things (2016) | serial, sezon 1-2 | 8,47/10 | UHD/4K | 13+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Opis Netflix: W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Twórca: The Duffer Brothers

Ten serial stanowi hołd dla „E.T.”, ekranizacji powieści Stephena Kinga oraz innych klasyków horroru i SF z lat 80.

 

Sezon 1 / Stranger Things: Dziwne rzeczy dzieją się w Hawkins w stanie Indiana — znika młody chłopak, a pojawia się dziewczynka o niesamowitych mocach.

Sezon 2 / Stranger Things 2: Minął prawie rok od dziwnego zniknięcia Willa. Jednak życie w Hawkins wcale nie wróciło do normy.

Gatunki: Seriale i programy, Nagrodzone programy i seriale, Seriale i programy dla nastolatków, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Przerażające, Straszne

Obsada: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Cara Buono, Noah Schnapp, Matthew Modine, Joe Keery, Shannon Purser, Dacre Montgomery, Sadie Sink, Paul Reiser, Sean Astin

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z Drugiej Dtrony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 20 czerwiec 2019

Premiery serialowe w ofercie Netflix Polska – 20 czerwiec 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...