Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. 1 (25.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

3 część Trollhunters / Trollhunters: Tales of Arcadia / Łowcy trolli / Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii (2016) – serial animowany dla dzieci, część 1-3 – 7+ – 7,81/10 – można pobrać – polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.4/10

Pewien nastolatek znajduje tajemniczy amulet i rozpoczyna nieprawdopodobną misję ratowania dwóch światów. Przedstawia Guillermo del Toro.

W rolach głównych: Kelsey Grammer, Emile Hirsch, Charlie Saxton
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Telewizyjne kreskówki
Twórca: Guillermo del Toro

Ten serial fantastyczny od Guillermo del Toro otrzymał sześć nagród Emmy, w tym dla Kelseya Grammera.

 

Część 1: Pewien nastolatek znajduje tajemniczy amulet i rozpoczyna nieprawdopodobną misję ratowania dwóch światów. Przedstawia Guillermo del Toro.

Część 2: Przy wsparciu wiernych przyjaciół Jim Lake Junior kontynuuje walkę w obronie Arkadii i krainy trolli.

Część 3: W ostatniej części sagi przyszłość trolli i ludzi waży się na szali. Czy Gunmarowi uda się pogrążyć świat w ciemności?

W pełnej wybuchowej akcji ostatniej części serialu Jim i jego przyjaciele zostają poddani próbie i stają do walki, której wynik zaważy na losie ludzi i trolli.2. sezon The Toys That Made Us (2017) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł wartych miliardy dolarów.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty

Sezon 1: Osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł wartych miliardy dolarów.

Sezon 2: W drugim sezonie poznajemy historie błyskotliwych twórców stojących za sukcesami marek Star Trek, Transformers, LEGO i Hello Kitty.

Ustaw fazery na ogłuszenie i odkryj kulisy powstawania najsłynniejszych zabawek wszech czasów.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na czerwiec 2018 – planowane premiery – lista i materiały wideo

Wyjątkowe mamy na Netflix! – informacja prasowa


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...