Grudzień 2018 w ofercie Showmax – planowane premiery filmów i seriali, opisy, lista

Facebooktwitter

Showmax cast2a
Film Patryka Vegi tylko dla użytkowników Showmax, świąteczne pozycje obowiązkowe: Love Actually i The Holiday, Runaways 2, dramaty, komedie i wielki powrót kina kopanego – Showmax zapowiada filmowo-serialowy miks bardziej różnorodny od 12 potraw na świątecznym stole!

Plag Breslau – Film Patryka Vegi 14 grudnia tylko na Showmax

Fabuła filmu rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18.00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka. Kiedy podczas interwencji poważnie ranny zostaje Bronson, policyjny partner Heleny (Tomasz Oświeciński), bohaterka decyduje się za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy agentką CBŚP Iwoną Bogacką (Daria Widawska) prowadzi śledztwo, które sięga aż do XVIII – wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni. Kino Patryka Vegi, jak zawsze, gwarantuje szybką wartką akcję, widowiskowe popisy kaskaderskie, przepiękne ujęcia Wrocławia i mistrzowskie kreacje aktorskie.

Showmax PLAGI_BRESLAU Showmax PLAGI_BRESLAU Showmax PLAGI_BRESLAU Showmax PLAGI_BRESLAU Showmax PLAGI_BRESLAU


The Runaways – Sezon drugi serialu Marvela od 22 grudnia tylko na Showmax – cały sezon

Kontynuacja historii nastoletnich bohaterów w walce z największym złem, czyli z własnymi rodzicami. Runaways to serial Marvela opowiadający o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami. Szóstka młodych ludzi odkrywa, że ich rodzice mają mroczne sekrety i złowrogie cele. Nastolatkowie, mimo przerastających ich codziennych problemów, postanawiają się zjednoczyć w walce przeciwko złu. W głównych rolach serialu Runaways występują młodzi aktorzy na początku kariery. Runaways to serial wyprodukowany przez stację Hulu, która jest odpowiedzialna za wielokrotnie nagradzaną produkcję pt. Opowieść podręcznej. Przy serialu pracowali uznani producenci: Josh Schwartz i Stephanie Savage. Serial spotkał się z dużą przychylnością krytyków, którzy określają nowy serial Marvela jako świeży, niezwykły i błyskotliwy. Jeszcze przed oficjalną premierą Runaways mógł pochwalić się bardzo wysokimi notowaniami na portalach internetowych, skupiających opinie krytyków.

Showmax Runaways_Season 2 Showmax Runaways_Season 2


Nowe odcinki w każdy czwartek:

  • SNL Polska Weekend Update
  • Prawda o sprawie Harry’ego Queberta
  • Egzorcysta sezon 3
  • Ucho Prezesa sezon 4

Paczka obowiązkowych komedii romantycznych i świątecznych filmów

The Holiday (2006)  – 6 grudnia

komedia romantyczna

Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black

Dwie kobiety mają dość wiecznych problemów miłosnych z facetami. Postanawiają zamienić się na domy. Obie jednak natykają się na lokalnych facetów, z którymi wkrótce zaczyna łączyć je coś więcej.

To właśnie miłość – 6 grudnia

Osiem historii i osiem par stawiających czoła miłości na miesiąc przed Świętami. Miłosny klasyk z plejadą gwiazd!

Mikołaj i spółka – 20 grudnia

Wszystkie elfy się rozchorowały, a Święty Mikołaj musi znaleźć sposób, by uratować Boże Narodzenie.

Wigilijny show – 20 grudnia

Samolubny, cyniczny reżyser telewizyjny jest nawiedzany przez trzy duchy w Wigilię. Komediowa wariacja wigilijnej opowieści z Billem Murrayem.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner