Grudzień 2018 w ofercie Showmax – planowane premiery filmów i seriali, opisy, lista

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.2]

Walka z zimową aurą

Narwaniec – 6 grudnia

Andy Samberg, Bill Hader i inni aktorzy znani z SNL

Samozwańczy kaskader Rod Kimble przygotowuje się do największego skoku w swoim życiu, aby zebrać pieniądze na operację serca ojczyma Franka, który znęcał się nad Rodem w dzieciństwie.

Szkoła seksu – 13 grudnia

Nastolatka Leslie Hindenberg, błędnie wierząc, że ma zaledwie kilka tygodni życia, postanawia, że ​​straci dziewictwo, zanim umrze.

Gung Ho (1986) – 27 grudnia

Michael Keaton, Mimi Rogers

Kiedy japońska firma samochodowa kupuje amerykańską fabrykę, zarząd firmy musi pośredniczyć w komunikacji między zagranicznym zarządem a rodzimą siłą roboczą.

Babe świnka z klasą – 20 grudnia

Babe, świnka hodowana przez owczarki, uczy się zaganiać stado owiec z niewielką pomocą farmera Hoggetta.

Babe: świnka w mieście – 20 grudnia
Babe, świeżo po zwycięstwie w konkursie zaganiania owiec, wraca na farmę farmera Hoggetta, ale po tym jak ten ma wypadek i staje się niezdolny do pracy, Babe musi udać się do miasta, aby uratować farmę.

Bumerang – 27 grudnia

Eddie Murphy, Halle Berry, Martin Lawrence, Grace Jones, Chris Rock

Odnoszący sukcesy menedżer i kobieciarz dostaje kopa od losu za swój niefrasobliwy stosunek do życia, po tym jak dowiaduje się, że jego nowa szefowa okazuje się być jeszcze bardziej zwariowana od niego.

Trop – 27 grudnia

Tim Curry

Sześciu gości zostaje zaproszonych do dziwnego domu. Muszą współpracować z personelem, aby rozwiązać zagadkę morderstwa.

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń – 6 grudnia

Meryl Streep, Jim Carrey, Jude Law

Po tym jak rodzice giną w pożarze, troje dzieci zostaje oddanych pod opiekę kuzyna i aktora, hrabiego Olafa, który potajemnie knuje kradzież ogromnej fortuny rodziców. 


Kryminały

Gra – 13 grudnia

Michael Douglas, Sean Penn

Bogaty bankier bierze udział w tajemniczej grze. Jego życie jest wywrócone do góry nogami, kiedy przestaje odróżniać grę od rzeczywistości.

Jade (1995) – 13 grudnia

David Caruso

Młody adept bada makabryczne morderstwo i ukrywa wskazówkę, którą znalazł na miejscu zbrodni. Dowody wskazują na kobietę, którą wciąż kocha.

Na żywo – 13 grudnia

Johnny Depp, Christopher Walken

Przypadkowy mężczyzna zostaje zmuszony do zabicia polityka, by uratować porwaną córkę.

Reakcja łańcuchowa – 27 grudnia

Jakub Paczek, KINO ŚWIAT, film, 2017


Dramaty

Na karuzeli życia – 20 grudnia

Justin Timberlake, Kate Winslet

Historia trzech osób zaplątanych w miłosne trójkąty, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku.

Zielona mila – 13 grudnia

Tom Hanks, Michael Clark Duncan

Na życie strażników w celi śmierci ma wpływ jeden z ich podopiecznych: czarnoskóry człowiek oskarżony o morderstwo i gwałt. Mężczyzna ma tajemniczy dar. Wzruszający dramat z Tomem Hanksem na podstawie powieści Stephena Kinga.

Mamut – 27 grudnia

Gael García Bernal, Michelle Williams

Podczas podróży do Tajlandii biznesmen próbuje radykalnie zmienić swoje życie. Po powrocie do Nowego Jorku jego żona i córka odkrywają, że ojciec jest podejrzanie blisko z mieszkającą u nich filipińską pokojówką. W tym samym czasie na Filipinach rodzina służącej stara się poradzić sobie z jej nieobecnością.

 Dwie matki – 27 grudnia

Jessica Lange, Halle Berry, Cuba Gooding Jr., Samuel L. Jackson

Rodzona i adopcyjna matka młodego chłopca biorą udział w gorzkiej, kontrowersyjnej bitwie o opiekę nad dzieckiem.

Dziewczyna z lilią – 13 grudnia

Audrey Toutou

Zamożny, pomysłowy kawaler Colin stara się znaleźć lekarstwo dla swojej kochanki Chloe po tym, jak zdiagnozowano u niej niezwykłą chorobę spowodowaną przez kwiat rosnący w jej płucach. 


Kino kopane

Klasyka kina kopanego z udziałem Bruce’a Lee, Jeta Li, Chucka Norrisa, Jackie Chana i innych mistrzów sztuk walki, m.in. Dawno temu w Chinach, Droga smoka, Policyjna opowieść. 5 grudnia ponad 15 tytułów!


Wojownicze Żółwie Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)

Ekranizacja komiksu z początku lat 1990. Pod wpływem tajemniczej substancji nastolatkowie zmieniają się w żółwie. Ich przewodnikiem zostaje mistrz sztuk walki – kanałowy szczur. Trzy części pojawią się na Showmax 5 grudnia.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...