Netflix oraz Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo – jutro rusza promocja 6 miesięcy Netflixa w prezencie

Facebooktwitter

netflix-play-promocja-swiateczna-2018
W tym roku Święta startują w listopadzie i trwać będą aż przez pół roku! Play wprowadza  do swojej oferty świąteczną super promocję specjalnie dla fanów rozrywki. Przy zakupie Internetu w Play klienci otrzymują Netflix na 6 miesięcy w prezencie oraz dostęp do najlepszych seriali i filmów!

 Netflix w ofercie PLAY

Wraz ze zbliżającymi się Świętami, Play wprowadza nową promocję – wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Teraz możesz cieszyć się pakietem danych nawet do 300 GB miesięcznie bez żadnych ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz oglądać  najlepsze filmy i seriale na Netflix! Możesz także korzystać ze wszystkich funkcjonalności, które serwis oferuje dla swoich subskrybentów:

  • oglądaj, gdzie chcesz i tak, jak lubisz,
  • anuluj usługę w każdej chwili.

Promocja Netflix w PLAY będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci PLAY, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:

  • 6 miesięcy Netflix w prezencie,
  • Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wideononstop@play.pl.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix oraz Play rozpoczynają długoterminowe partnerstwo – jutro rusza promocja 6 miesięcy Netflixa w prezencie

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner