SNL Polska: odcinek z Igorem Kwiatkowskim i Natalią Nykiel w ofercie Showmax Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

SNL Polska odc 5 (17)-1
Wszystkie twarze Igora Kwiatkowskiego i hipnotyzujący występ Natalii Nykiel, czyli jak mocno wejść w Nowy Rok by SNL Polska.

Wiking, striptizer, morderca poszukujący żony czy trener Kamila Stocha – sceniczne metamorfozy Igora Kwiatkowskiego, prowadzącego 5. odcinek SNL Polska, zachwyciły widzów! Popis komediowych umiejętności legendy polskiej sceny kabaretowej oraz wynoszący poza orbitę występ Natalii Nykiel stanowiły gwarancję udanej pierwszej w 2018 r. soboty.

W otwierającym odcinek monologu Igor Kwiatkowski potwierdził, że właśnie zakończył wieloletni związek z kobietą – Mariolką. I choć kolorowy sweterek definitywnie cisnął w kąt, nie zrezygnował z blond peruki, w której pojawił się na scenie SNL Polska, wcielając się w rolę awangardowego tancerza erotycznego. Prowadzący odcinek wystąpił również w skeczu o szkockich wojownikach, którzy przez konieczność noszenia tradycyjnych spódnic doświadczają rozkwitu swojej wewnętrznej kobiecości. Wyjścia Igora na scenę przeplatane były występami gwiazdy muzycznej odcinka, Natalii Nykiel. Młoda wokalistka hipnotyzowała głosem, a jej niekonwencjonalny styl i porażająca energia wręcz wbijały w siedzenie. Natalia wykonała na żywo dwa utwory z wydanej w październiku płyty Discordia: „Kokosankę” i „Total błękit”.

Ze względu na odbywające się w dzień premiery odcinka ostatnie zawody Turnieju Czterech Skoczni, nie mogło też zabraknąć nawiązania do dobrej passy Kamila Stocha. W jednym ze skeczy Igor, w roli trenera polskich skoczków, stara się zaradzić poświątecznemu spadkowi formy Kamila, a relację z nieszczęśliwego przebiegu turnieju, ku zaskoczeniu wszystkich, prowadzi Tomach Zimoch! Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Po pożegnaniu się z widzami Igor Kwiatkowski zajął miejsce perkusisty, dosłownie przechwycił pałeczki i wraz z zespołem Grzech Band dokończył muzyczny występ zamykający pierwszy w 2018 r. odcinek SNL Polska.

Cały odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku.  W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Fan page: https://www.facebook.com/SNL.Polska/

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (08.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (08.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „SNL Polska: odcinek z Igorem Kwiatkowskim i Natalią Nykiel w ofercie Showmax Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...