Premiery w ofercie Netflix Polska (08.01.2018)

Facebooktwitter

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

10 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

S1:O10 – 10. Wbrew sobie – 49m
netflix-star-trek-discovery-S1E10

Tyler zmaga się z zespołem stresu pourazowego, a przez dziwne zachowanie napędu sporowego Discovery trafia do alternatywnego świata, gdzie wiele ról jest odwróconych.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś również o film:

netflix-The Untold Tales of Armistead Maupin-bg-1The Untold Tales of Armistead Maupin (2017) – film1g31m – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.7/10

Dokument poświęcony życiu Armisteada Maupina, autora „Nocnego słuchacza” — od konserwatywnych korzeni pisarza po uzyskanie statusu ikony środowiska LGBTQ.

W rolach głównych: Armistead Maupin, Neil Gaiman, Laura Linney
Gatunki: Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: Jennifer M. Kroot


Czytaj również:

Amazon Prime Video – premiery filmowe cz.1 (07.01.2018)

Ponad 50 filmów zaplanowanych do usunięcia z oferty Netflix Polska jednak nie zostało usuniętych


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner