Netflix: Sex Education – sezon 3. potwierdzony

Facebooktwitter


Netflix
ogłosił, że produkcja trzeciego sezonu Sex Education rozpocznie się jeszcze w tym roku!

Alistair Petrie oprowadza nas po wystawie malarstwa w liceum Moordale, na końcu której czeka nas wspaniała niespodzianka. Sezon 3. serialu „Sex Education” już wkrótce.

O serialu: 

Głównym bohaterem Sex Education jest Otis Milburn – niezbyt towarzyski uczeń liceum, którego matka jest terapeutką seksualną. W pierwszym sezonie Otis i jego przyjaciółka Maeve Wiley postanawiają wykorzystać jego talent i udzielać płatnych porad seksualnych swoim rówieśnikom. W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Natomiast pojawienia się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.


Sex Education (2018) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision  | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Na ekranie Gillian Anderson („Z Archiwum X”, „Upadek” ) i Asa Butterfield („Hugo i jego wynalazek”, „Gra Endera”).

 

Sezon 1.: 8 odcinków – Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

Sezon 2.: 8 odcinków od 17.01.2020 – Otis wreszcie nieco się rozluźnia — być może nawet za bardzo. W międzyczasie do licznych osobistych problemów uczniów dochodzi szkolna epidemia chlamydii.

 

W rolach głównych: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa
Twórcy: Laurie Nunn

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Sprośny, Uczuciowy, Prześmiewczy


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 10 lutego 2020

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 10 lutego 2020

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner