Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu „Friends From College / Przyjaciele z uniwerku” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

netflix-friends-from-college-bg-1Netflix potwierdził dziś powstanie 2. sezon serialu „Friends From College / Przyjaciele z uniwerku” (2017).

Druga odsłona serii będzie liczyć osiem odcinków. Pierwszy sezon zadebiutował w ofercie Netflix Polska 14 czerwca 2017r.

Friends From College / Przyjaciele z uniwerku (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – polskie napisy i lektor
Przyjaciele z uniwersytetu spotykają się ponownie po 20 latach i odkrywają, że nie są wcale tak dojrzali, jak im się wydawało — zwłaszcza jeśli chodzi o życie uczuciowe.

W rolach głównych: Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Billy Eichner
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Nicholas Stoller, Francesca Delbanco

W imponującej obsadzie m.in. Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Fred Savage i Billy Eichner.

Sezon 1: W tym serialu komediowym grupa zbliżających się do czterdziestki znajomych z czasów studiów na Harvardzie przeżywa swoje osobiste sukcesy — i porażki.

Netflix przedstawia oryginalny serial komediowy o tym, czego już nie wypada robić dorosłym. Premiera 14 lipca. Nowy serial komediowy „Przyjaciele z uniwerku” to dzieło Nicka Stollera („Sąsiedzi”, „Sąsiedzi 2”, „Chłopaki też płaczą”, „Idol z piekła rodem”) i Franceski Delbanco. Małżeństwo filmowców odpowiada za produkcję wykonawczą i scenariusz serialu, a Stroller jest także reżyserem wszystkich ośmiu odcinków. W serialu zobaczymy m.in. takie gwiazdy, jak: Keegan-Michael Key („Key & Peele”, „Keanu”, „Don’t Think Twice”), Cobie Smulders („Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”, „Avengers”, „Jak poznałem waszą matkę”), Annie Parisse („Vinyl”, „The Following”), Nat Faxon („Married”, „Amerykański tata”, „Ben i Kate”), Fred Savage („Prawomocny”, „Cudowne lata”) oraz Jae Suh Park („Świat według Mindy”, „Big Short”). Fabuła serialu koncentruje się na grupie przyjaciół z czasów studiów na Harvardzie, którzy obecnie zbliżają się do czterdziestki, odnosząc sukcesy (lub wręcz przeciwnie) w życiu prywatnym i zawodowym. Poznamy łączące ich często skomplikowane relacje, dawne miłości, przyjaźnie i efekty konfrontacji dorosłego życia z ideałami młodości.

Spotykają się po raz pierwszy od ukończenia studiów. Za nimi bujna przeszłość. A co przyniesie przyszłość?

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu „Friends From College / Przyjaciele z uniwerku” (2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...