Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 10 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy film. Jeden film został dziś usunięty z oferty, a 3 filmy zostały przeznaczoneh do usunięcia 17 lutego 2020r.

Dzisiejsza nowość

Borg vs. McEnroe / Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2018)
film – 1g47m – polskie napisy i lektor

W roku 1980 w finale Wimbledonu stanęli naprzeciw siebie młody i porywczy John McEnroe oraz tenisowy gwiazdor Björn Borg, który słynął z niezwykłego opanowania.

W rolach głównych: Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy szwedzkie, Dramaty, Dramaty sportowe, Filmy o sporcie, Kino niezależne
Kategorie: Emocjonujący

Opis dystrybutora

„Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”, to film o największych ikonach światowego tenisa – Björnie Borgu i jego głównym rywalu, młodym i utalentowanym Johnie McEnroe oraz o ich legendarnym pojedynku na Wimbledonie w 1980 roku. To historia dwóch mężczyzn, którzy zmienili oblicze tenisa i stali się legendami, ale też o cenie, jaką musieli za to zapłacić.

Wimbledon, rok 1980. Najbardziej deszczowe lato od dziesięcioleci. Świat czeka, by obejrzeć najlepszego tenisistę, Björna Borga, walczącego o piąty z rzędu tytuł mistrza Wimbledonu. Niewielu wie jednak, jaki dramat rozgrywa się za kulisami. Dwudziestoczteroletni Borg jest na skraju upadku – wyniszczony, wyczerpany, nękany lękami. Tymczasem jego przeciwnik, dwudziestoletni John McEnroe, postanawia, że zastąpi swojego dotychczasowego bohatera na tronie Wimbledonu.

Film dziś usunięty

Father Figures / Bękarty (2017)
film – 1g52m – polskie napisy i lektor

Gdy bliźniacy Peter i Kyle dowiadują się, że ich rzekomo martwy ojciec jednak żyje, ruszają w drogę, aby go odnaleźć — i przy okazji odkrywają wiele innych tajemnic.

Filmy dostępne tylko do 16 lutego 2020r

INDIA / TE3N (2016)
film – 2g8m – 6,78/10 – polskie napisy

Nieustępliwy dziadek, wciąż niepogodzony ze zniknięciem wnuczki osiem lat po jej porwaniu, rusza w ślad za nowym tropem, nie zważając na niebezpieczeństwo.

Polskie napisy od 17.02.2017.

Kill Ratio / Mordercza skuteczność (2016)
film – 1g26m – 5,51/10 – polskie napisy

Udając handlowca z branży telekomunikacji, agent CIA próbuje zapobiec przewrotowi wojskowemu w pewnym niestabilnym politycznie kraju w Europie Wschodniej.

W rolach głównych: Tom Hopper, Amy Huberman, Lacy Moore

Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji
Kategorie: Emocjonujący

Madaari (2016)
film – 2g13m – 6,11/10 – polskie napisy

Jego rodzina zginęła pod gruzami budowanego mostu w Mumbaju. Mężczyzna rozpoczyna walkę, by postawić winnych przed wymiarem sprawiedliwości.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 10 lutego 2020

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – ponad 20 filmów przeznaczonych do usunięcia po 15 lutego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner