Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (04.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-Robocar Poli-bg-1Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe sezony i odcinki seriali:

sezon 3-4 Robocar Poli (2011) – serial, sezon 1-4 – dla każdego – można pobrać – brak dialogów
Robocar Poli jest samochodem policyjnym, który wraz ze swoimi równie dzielnymi przyjaciółmi zawsze chętnie spieszy na pomoc mieszkańcom swojego miasteczka.

W rolach głównych: Donald Reignoux, Alexis Tomassian, Thomas Sagols
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Twórca: Dong-woo Lee

Sezon 1: Przyjacielska ekipa samochodów ratunkowych zawsze chętnie służy pomocą mieszkańcom swojego miasteczka, a młodym widzom — dobrą radą.

Sezon 2: Samochody ratunkowe, Poli, Helly, Amber i Roy, wraz ze swoim przyjacielem Jinem nieustraszenie ratują z opresji mieszkańców swojego miasteczka.

Sezon 3: Oto seria nowych historii z uroczego miasteczka — będzie coś i o ratowaniu, i o rysowaniu, a także o samotności i o bardzo kłopotliwej czkawce.

Sezon 4: Niezawodna ekipa ratunkowa znów pomaga mieszkańcom, przy okazji udzielając widzom cennych lekcji na temat odpowiedzialności i bezpieczeństwa.


netflix-West-Coast-Customs-nowe-odcinki5. sezon West Coast Customs (2011) – serial, sezon 1-5 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Serial o ekipie firmy tuningowej West Coast Customs, która spełnia marzenia zamożnych fanów motoryzacji o najbardziej luksusowych i oszałamiających autach na świecie.

W rolach głównych: Ryan Friedlinghaus, Hunter Clancey
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne

Sezon 1: Serial o ekipie firmy tuningowej West Coast Customs, która spełnia marzenia zamożnych fanów motoryzacji o najbardziej luksusowych i oszałamiających autach na świecie.

Sezon 2: Ekipa West Coast Customs odrestaurowuje klasyczną Corvette dla will.i.ama, zmienia Cadillaca Escalade Marka Wahlberga w biuro na kółkach i dokonuje wielu innych cudów.

Sezon 3: Ryan między innymi pokazuje synowi, jak działa warsztat, łączy siły z Lucasfilm, aby stworzyć pojazd w stylu Dartha Vadera i współpracuje z Kid Rockiem w Nowym Orleanie.

Sezon 4: Ryan wraz z ekipą wyczarowują kolejne cuda, w tym auta inspirowane komiksami i nową odsłonę ukochanego Lamborghini Chrisa Browna.

Sezon 5: Spece z West Coast Customs pracują nad batmobilem godnym taty Justina Biebera, odpicowują wóz strażacki i przemieniają minivana w pojazd imprezowy.


netflix-Highway Thru Hell-bg-15. sezon Highway Thru Hell (2012) – serial, sezon 1-5 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Rozbite i porzucone ciężarówki na niebezpiecznych autostradach przecinających centrum Kanady to dla pomocy drogowej często mordercze wyzwanie, lecz i źródło satysfakcji.

W rolach głównych: Dave Pettitt, Jamie Davis, Adam Gazzola
Gatunki: Seriale i programy, Reality TV

Sezon 1: Ludzie Jamiego Davisa walczą z pogodą, lawinami skał i innymi niebezpieczeństwami, aby jedna z kluczowych górskich dróg Kolumbii Brytyjskiej pozostała wolna od wraków.

Sezon 2: Ekipa Heavy Rescue rozwiązuje kolejne problemy na autostradzie Coquihalla: rozbity transport mrożonych kurczaków i śmiertelnie niebezpieczny wrak z wielu pojazdów.

Sezon 3: Albert rusza z połową ekipy w stronę zdradliwych pól naftowych prowincji Alberta, a Jamie i jego zespół zmagają się z potężnymi opadami śniegu na autostradzie Coquihalla.

Sezon 4: Wielkie zmiany i nowa ekipa kierowców — Jamiemu pozostaje mocno zaciskać kciuki i liczyć na niezawodność swoich pojazdów.

Sezon 5: Jamie i jego załoga stawia czoła nowym wyzwaniom — od samochodu ciężarowego zawieszonego na krawędzi mostu po ciężarówkę z naczepą, którą wichura porwała w powietrze.


Oferta powiększyła się o nowy, 17 odcinek 2. sezonu serialu:

netflix-Chelsea-bg-1Chelsea (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ – można pobrać
To nie jest jej pierwszy talk show, lecz pierwszy tego rodzaju. Pomysły, ludzie i miejsca, które ją fascynują, zawsze w jej unikalnym stylu.

Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Chelsea Handler

Chelsea Handler, królowa pasma nocnego i autorka bestsellerów, zawdzięcza sukces zuchwałemu i kąśliwemu poczuciu humoru.

Sezon 1: Znana z ciętego języka i dociekliwości Chelsea Handler prowadzi autorski talk show. Spodziewajcie się znanych twarzy, ambitnych tematów i fantastycznych przygód.

Sezon 2: Interesujący goście, aktualne tematy, niezwykłe zakątki świata. Chelsea powraca w zupełnie nowym formacie ze swoim odważnym spojrzeniem na zmienioną rzeczywistość.

S2:O17 – 17. We Are All Sharks – 51m
netflix-chelsea-S2E17

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...