Showmax Polska: Ucho Prezesa 2 – zdjęcia z pierwszego odcinka 2. sezonu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.3]

2017_08_17_0P5A0974-1Premiera drugiego sezonu Ucha Prezesa już 7 września w serwisie showmax.com. W pierwszym odcinku serii pt. „Twarze, maski, mordy”, pojawią się nowe postacie, grane m.in. przez Andrzeja Seweryna, jak również Krzysztofa Czeczota oraz Jerzego Bończaka. Nie zabraknie oczywiście serialowej pani Basi, czyli Izabeli Dąbrowskiej, jak również Prezesa (Robert Górski) i jego powiernika – Mariusza (Mikołaj Cieślak). Czy pojawi się „Adrian”, grany przez Pawła Koślika? Rozwiązanie zagadki już 7 września na www.showmax.com.

Dla nowych użytkowników korzystanie z Showmax przez pierwsze 14 dni jest za darmo. Pozostali płacą jedynie 19,90zł za miesięczny dostęp do Ucha Prezesa oraz setek filmów i seriali, a to wszystko bez reklam.

Opis odcinka „Twarze, maski, mordy”
Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia… Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?

2017_08_17_0P5A0841-1

Premiera w Showmax 7 września. Od nowego sezonu odcinki w YouTube będą miały premierę w czwartki. Pozostali widzowie będą mogli obejrzeć więc pierwszy odcinek w serwisie YouTube 14 września. Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

0_2017_08_29_0P5A8010-1

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Showmax Polska: Ucho Prezesa 2 – zdjęcia z pierwszego odcinka 2. sezonu

 1. Swoją drogą jakie macie przemyślenia nt. Showmax? Ja w tym miesiącu anuluję swoją subskrypcję bo w zasadzie wszystko co tam miałem do obejrzenia zobaczyłem, a samo Ucho Prezesa na pewno nie przekona mnie do subskrypcji.

  Generalnie jak dla mnie:
  – za mało ciekawych treści
  – zmiany w serwisie coraz rzadsze i w zasadzie same starocie;
  – brak jakichkolwiek informacji o planach.
  Reasumując, może i zaczęli nieźle, ale teraz to nawet 19,90 zł to za dużo jak na taką ofertę.

 2. Podpisuje się pod kolegą drażni mnie to ich dodawanie pozycji wrzucają tylko 3, 4 filmy poczym reklamują je jakby niewiadomo co

 3. Mam Showmax bo dostałem go w Play , jak mi się skończy to rezygnuję .
  Najbardziej mnie irytuje że nie ma aplikacji na Panasonica a nie chce mi się za każdym razem podłączać laptopa do telewizora.
  Oferta raczej skromna , wolę płacić za Netflix.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...