„Ucho Prezesa” będzie dostępne na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play

Facebooktwitter


Serial satyryczny Ucho Prezesa od 16 września 2019r. będzie dostępny na antenie Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play.

Wszystkie odcinki najlepszej polskiej satyry politycznej ostatnich lat dostępne będą wyłącznie na antenie stacji. Widzowie Comedy Central Polska oraz użytkownicy Paramount Play będą mieli szansę przypomnieć sobie wyjątkowe postaci wykreowane przez najlepszych polskich aktorów komediowych i komików z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem na czele.

Ucho Prezesa” to prawdziwy fenomen wśród polskich seriali komediowych. Wyjątkowy format stworzony przez Roberta Górskiego na bieżąco nawiązywał do sytuacji politycznej w kraju, a dzięki zrównoważonej i umiejętnie prowadzonej fabule zaskarbił sobie sympatię rzeszy fanów, bez względu na ich światopogląd i przekonania. W każdym z tworzonych od 2017 roku odcinków, twórcy rozprawiali się z realnymi, najbardziej absurdalnymi sytuacjami z polskiej sceny politycznej. To sprawiło, że w „Uchu Prezesa” zapisała się pewnego rodzaju relacja wydarzeń w kraju.

Siła tego serialu tkwi nie tylko w fantastycznym scenariuszu i błyskotliwym dowcipie, lecz również wyjątkowej obsadzie. Postaci Prezesa i Mariusza wykreowane przez twórców serialu, Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, na stałe wpisały się do kanonu polskiej popkultury. Przez 3 lata przez gabinet prezesa przewinęło się mnóstwo polityków i działaczy, w których rolę wcielali się m.in. Tomasz Kot, Marian Opania, Ewa Szykulska, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

Teraz wszystkie odcinki „Ucha Prezesa” emitowane będą wyłącznie na antenie Comedy Central Polska oraz na platformie Paramount Play. Premiera już 16 września . Emisja na Comedy Central od poniedziałku do piątku o godzinie 21:00.

Viacom International Media Networks w Polsce posiada w swoim portfolio kanały telewizyjne Nickelodeon, NickToons, Nick Jr., MTV, MTV Music, VH1, Comedy Central, Comedy Central Family oraz Paramount Channel HD. Dopełnieniem linearnej oferty są aplikacje (m.in. MTV Play, Nickelodeon Play i Paramount Play) oraz witryny internetowe oferujące łącznie ponad 700 godzin treści wideo, 100 gier i 50 000 teledysków. Globalnie spółka jest częścią koncernu Viacom.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 2 września 2019

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 2 września 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner