Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (03.06.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na czerwiec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek talk-show:

The Break with Michelle Wolf (2018) – serial, talk-show, sezon 1 – 13+ – można pobrać – polskie napisy

Michelle Wolf nie zna litości i nikogo nie oszczędza w swoim cotygodniowym programie łączącym skecze, stand-up i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy

S1O2 – 2. Szczerość to podstawa – 30 min

Michelle naśmiewa się z bieżących wydarzeń ze świata internetu i wymyśla nowe hashtagi dla ruchu #MeToo. Zachęca też Neala Brennana do szczerości.

Nowe odcinki serii będą się pojawiać w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


Swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają również nowe sezony seriali:


7. sezon Doc Martin / Dr Martin (2004) – serial, sezon 1-8 – 13+ – 8,34/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.3/10

Zrzędliwy chirurg z Londynu, który panicznie boi się krwi, zostaje lekarzem rodzinnym w nadmorskiej wiosce zamieszkałej przez ekscentryków.

W rolach głównych: Martin Clunes, Caroline Catz, Ian McNeice
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe
Twórca: Dominic Minghella

Znany z „Niegrzecznych facetów” Martin Clunes dzięki temu serialowi został obwołany naczelnym zrzędą Wielkiej Brytanii.

 

Seria 1: Niegdyś doskonały londyński chirurg, który nagle zaczął panicznie bać się krwi, porzuca swoją miejską praktykę i zostaje lekarzem na prowincji.

Seria 2: Szorstki, neurotyczny Martin działa na nerwy recepcjonistce i pacjentom, próbując nawiązać romans z twardo stąpającą po ziemi nauczycielką Louisą.

Seria 3: W sezonie trzecim nad związkiem wybuchowego doktora Martina Ellinghama z Louisą wiszą czarne chmury, a on sam nigdy nie wie, kiedy zamilknąć.

Seria 4: Paniczny strach Martina przed krwią należy już do historii, jednak jego plany przeprowadzki do miasta palą na panewce w obliczu wieści, jakie przekazuje mu Louisa.

Seria 5: Obcesowy jak zawsze dr Martin Ellingham, który niedawno został ojcem, planuje przeprowadzkę do Londynu, jednak los próbuje zatrzymać go w Portwenn.

Seria 6: W sezonie 6 dr Martin Ellingham musi się odnaleźć w roli ojca i zmierzyć z problemami w niestabilnym związku z nauczycielką Louisą.

Seria 7: W siódmym sezonie Martin i Louisa spędzają razem piękne chwile, ale walczą też z małżeńskimi kryzysami i uporczywą myślą, że może nie są dla siebie stworzeni.

Seria 8: Martin i Louisa zmagają się z trudami życia po narodzinach dziecka. Mieszkańcy Portwenn próbują wszystkiego, by przyzwyczaić się do zmiany.sezon 4-6 Shameless (2004) – serial, sezon 1-6 – 7,41/10 można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.1/10

Bezrobotny Frank Gallagher — samotny ojciec ośmiorga dzieci — próbuje nie zwariować, nierzadko korzystając z pomocy butelki.

W rolach głównych: David Threlfall, Rebecca Atkinson, Elliot Tittensor
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe
Twórca: Paul Abbott

Seria 1: Zamieszkujący osiedle komunalne zbuntowany klan Gallagherów radzi sobie z nieobecnością matki, tankującym ojcem i dziećmi wiecznie wikłającymi się w liczne komplikacje.

Seria 2: Dzieci Gallagherów zajmują sąsiedni dom. Fiona i Steve liczą na odrobinę prywatności w zachodnim skrzydle.

Seria 3: Z początkiem nowego roku dysfunkcyjna głowa rodziny — Frank — staje przed nowymi wyzwaniami, w tym ślubem z Sheilą i seksualnym przebudzeniem syna Carla.

Seria 4: Życie dzieci Gallagher pogrąża się w chaosie, gdy wraca ich matka, Monica. Do domu obok wprowadza się rodzina Maguire.

Seria 5: W tym sezonie wiele się dzieje: otwarcie domu publicznego, trup w pubie Jockey, trzęsienie ziemi w Chatsworth oraz darmowe jajko i frytki dla wszystkich poza Frankiem.

Seria 6: W nagrodzonym szóstym sezonie serialu oglądamy, jak Ian próbuje ustalić, w jaki sposób mógł sprowokować atak, który nim tak bardzo wstrząsnął.


Czytaj również:

Film Sausage Party (2016) trafił do oferty Netflix Polska (03.06.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] filmu Bejrut (2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (02.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner