Netflix: Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w zwiastunie nowego serialu! Mamy zdjęcia z planu i oficjalny plakat

Facebooktwitter

netflix maniac poster pl bottom
Emma Stone. Jonah Hill. Justin Theroux. Sally Field. Rozpocznij swoją podróż do świata Wariata.

Twórcą serialu Maniac jest Patrick Somerville. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga.

Maniac będzie dostępny na Netflix od 21 września 2018r.

 

O serialu Maniac
Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu. Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu – od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Netflix Maniac Poster PL

Maniac / Wariat (2018) | miniserial, sezon 1 | 16+ | polskie napisy i lektor

Dwoje nieznajomych zostaje ofiarami badania farmaceutycznego, które przynosi efekty dalekie od zamierzonych. W rolach głównych Emma Stone i Jonah Hill.

Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Serial „WARIAT” opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill) — dwóch obcych sobie ludzi, których łączy udział w późnych etapach tajemniczego badania. Badania, które nie przebiega zgodnie z planem.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (07.08.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun komedii „The After Party”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner