Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (07.08.2018)

Facebooktwitter

netflix Better Call Saul
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma pierwszy odcinek 4. sezonu serialu:

Better Call Saul / Zadzwoń do Saula (2015) | serial, sezon 1-3 | UHD/4K | 9,15/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.7/10

Nominowana do Emmy opowieść o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana znanego z serialu „Breaking Bad”.

W rolach głównych: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn
Obsada: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Michael McKean, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito, Kerry Condon, Brandon K. Hampton, Mark Margolis
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould

Ten prequel serialu „Breaking Bad” otrzymał liczne nominacje do nagrody Emmy między innymi za grę aktorską.

 

Sezon 1: Jimmy McGill to podrzędny prawnik ledwie wiążący koniec z końcem. Poszukując sposobu na życie, zmienia się w Saula Goodmana.

Sezon 2: Jimmy McGill powraca w kolejnej odsłonie z jeszcze większymi aspiracjami, które popchną go na nieznane tory życia prywatnego i zawodowego.

Sezon 3: Jimmy podejmuje coraz bardziej desperackie kroki, by ratować swoją karierę prawniczą. Mike jest zafascynowany nową tajemniczą osobą.

Sezon 4: Szokująca śmierć popycha Jimmy’ego jeszcze dalej wgłąb kryminalnego półświatka — i coraz bliżej życia jako Saul Goodman.

S4O1 – 1. Smoke – 49 min
etflix Better Call Saul S4E1

Jimmy próbuje się pogodzić z nagłą tragedią. Mike udaje się z misją zwiadowczą do firmy Madrigal. Nacho spotyka się z Juanem Bolsą.

UWAGA: W 4. sezonie jeszcze brak polskiego lektora 🙁

Zawieszony w prawie do wykonywania zawodu Jimmy wyczarowuje nowe przekręty. Tymczasem Mike próbuje odnaleźć się w ryzykownych relacjach z Gus Fring i kartelem.


Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią dziś zostanły usunięte z oferty Netflix Polska filmy:

I Am. Shimon Peres (2014)
film – 1g18m – 6/10 – polskie napisy

Dokument przedstawiający cztery lata z życia izraelskiego przywódcy i snujący rozważania na temat jego interesującej kariery politycznej oraz życia prywatnego.

The Incredible Hulk (2008)
film – 1g52m – 7,17/10 – polskie napisy i lektor

Nieudany eksperyment sprawia, że doktor Bruce Banner reaguje na wybuch złości przemianą w potężnego zielonego potwora. Z tego powodu chce go też dopaść wojsko.

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (07.08.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner