Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 28 marca

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial, kolejne 6 odcinków 7. sezonu serialu W garniturach, oraz nowy sezon serialu animowanego Pidżamersi.

Dzisiejsze nowośći

7. sezon (kolejne 6 odcinków)  Suits / W garniturach (2011) | serial, sezon 1-7 | 16+ | 9,09/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Mike’owi udaje się zaimponować znanemu prawnikowi i dostać się do prestiżowej kancelarii. Ma jednak pewien niewygodny sekret: nie skończył studiów prawniczych.

W rolach głównych: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman
Twórca: Aaron Korsh

Amerykański serial dramatyczny stworzony przez Aarona Korsha. W rolach głównych Gabriel Macht i Patrick J. Adams.

 

Sezon 1: Harvey Specter, partner w prestiżowej kancelarii na Manhattanie, znalazł idealnego współpracownika. Problem w tym, że Mike nie jest prawnikiem.

Sezon 2: Podczas gdy Harvey stara się ratować pozycję Mike’a, Jessica próbuje sobie poradzić z porażką po nieoczekiwanym powrocie dawnego partnera.

Sezon 3: W kolejnym sezonie serialu utalentowanego prawnika Harveya Spectera i jego współpracownika Mike’a Rossa czeka szereg pasjonujących batalii sądowych.

Sezon 4: W czwartym sezonie Mike i Harvey stają na sali sądowej przeciwko sobie. Do tego w sprawie, która wzbudza zainteresowanie rządu.

Sezon 5: Harvey zmaga się z odejściem Donny. Mike i Rachel są coraz bliżsi zawarcia małżeństwa. Jessica próbuje uporządkować swoje nowe życie.

Sezon 6: Po procesie Mike jest zmuszony stawić czoła twardej rzeczywistości, a Jessica, Harvey i Louis usiłują załagodzić skutki jego sprawy dla firmy.

Sezon 7: W 7. sezonie Mike wreszcie rozpoczyna karierę jako pełnoprawny adwokat, a Harvey dąży do przejęcia kontroli nad kancelarią Pearson Specter Litt.

 

Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy

W garniturach 7 sezon – zwiastun


2. sezon Pidżamersi / PJ Masks (2016)  | serial animowany, sezon 1-2 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix
Trójka sześciolatków prowadzi normalne życie za dnia, a w nocy przeistacza się w superbohaterów i walczy ze złem jako drużyna Pidżamersów.

W rolach głównych: Jacob Ewaniuk, Kyle Breitkopf, Addison Holley

Sezon 1.: 26 odcinków – Trójka sześciolatków prowadzi normalne życie za dnia, a w nocy przeistacza się w superbohaterów i walczy ze złem jako drużyna Pidżamersów.

Sezon 2.: 26 odcinków od 27.03.2020 – Gdy wrogowie wymyślają coraz to nowe gadżety i plany służące przejęciu miasta, Pidżamersi muszą znajdować coraz wymyślniejsze sposoby na ich powstrzymanie.

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale oparte na literaturze, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujący

Itaewon Class (2020)
serial – polskie napisyŁaknący sukcesu i zemsty były skazaniec z tragiczną przeszłością mierzy wysoko i otwiera bar w barwnej dzielnicy Seulu.

Sezon 1.: 16 odcinków od 28.03.2020 – Były skazaniec i jego przyjaciele rywalizują z potężną korporacją, która utrudnia im realizację marzeń związanych z ich ulicznym barem w barwnej seulskiej dzielnicy.

W rolach głównych: Park Seo-jun, Kim Da-mi, Yu Jae-myeong
Twórcy: Kim Seong-yun, Gwang Jin

Gatunki: Dramaty koreańskie na podstawie internetowej kreskówki, Koreańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Inspirujący, Wzruszający

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Nie będzie drugiego sezonu serialu „Mesjasz” – Netflix anuluje serial po pierwszym sezonie

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 28 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner