Netflix Polska: Kolejny zwiastun serialu The Innocents (2018) – Małe tajemnice [HD]

Facebooktwitter

netflix The Innocents s1
Kiedy życie, które znasz staje się niebezpieczne, jak daleko posuniesz się, aby ochronić tych, których kochasz? Netflix udostępnił dziś drugi zwiastun serialu The Innocents. 24 sierpnia 2018r. wszystko się zmieni.

O serialu The Innocents:
Nastoletni Harry i June, uciekając przed opresyjnymi rodzicami, trafiają do niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności — okazuje się, że jest zmiennokształtną. Kiedy nieszczęśliwi kochankowie próbują zapanować nad nową niezwykłą mocą, spotykają tajemniczego profesora, który wyjawia, że June nie jest jedyną zmiennokształtną na świecie. Profesor obiecuje dziewczynie, że ją uleczy i zaprowadzi do matki, która porzuciła ją przed trzema laty. Jednak podróż z każdą chwilą staje się coraz bardziej niebezpieczna, a miłość Harry’ego i June zostaje wystawiona na próbę. W końcu kochankowie muszą zdecydować, czy nadal podążać za swoim niewinnym marzeniem, czy pogodzić się z tym, co przyniósł im los, i zaryzykować wszystko.

Twórcami, scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu The Innocents są Hania Elkington oraz Simon Duric. Do jego obsady dołączyli: Sorcha Groundsell (w roli June), Percelle Ascott (jako Harry) oraz Guy Pearce (jako Halvorson). Elaine Pyke, Charlie Pattinson oraz Willow Grylls z firmy New Pictures i Farren Blackburn są producentami wykonawczymi serialu. Farren Blackburn wyreżyserował również sześć z ośmiu odcinków serii.

Nastoletnia June ucieka z domu ze swoim chłopakiem, ale gdy okazuje się, że ma bardzo rzadkie, niezwykłe zdolności, jej życie wywraca się do góry nogami.


The Innocents (2018) – serial. sezon 1 | 13+ | UHD/4K | polskie napisy i lektor

Nastoletni kochankowie-uciekinierzy, June i Harry, trafiają do niebezpiecznego i niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności.

W rolach głównych: Sorcha Groundsell, Percelle Ascott, Guy Pearce
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórcy: Hania Elkington, Simon Duric

Guy Pearce („Memento”), Sorcha Groundsell i Percelle Ascott w historii o miłości z elementami nadprzyrodzonymi.

 


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (08.08.2018)

Netflix: Maniac – Emma Stone i Jonah Hill w zwiastunie nowego serialu! Mamy zdjęcia z planu i oficjalny plakat


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner