Showmax Polska: Katarzyna Pakosińska i Editors w SNL Polska

Facebooktwitter

Katarzyna Pakosińska w SNL Polska (1) min
Już w najbliższą sobotę na scenie SNL Polska wybrzmi najbardziej charakterystyczny śmiech w kraju! Odcinek poprowadzi uwielbiana przez widzów dama kabaretowej sceny, Katarzyna Pakosińska. Do plejady muzycznych gwiazd SNL Polska dołączą pierwsi w historii programu zagraniczni wykonawcy – zespół Editors! Widzowie usłyszą m.in. ich najnowszy utwór Magazine.

Jeśli śmiech to zdrowie, to Kasia Pakosińska musi być nieśmiertelna! Sobotni odcinek SNL Polska poprowadzi aktorka, która swoją pozytywną energią z powodzeniem mogłaby obdarzyć cały kraj. I z pewnością będzie próbowała to zrobić! Zarówno satyra, jak i rozrywkowe show prowadzone na żywo nie jest dla Kasi niczym nowym. Artystka czuje się na komediowej scenie jak ryba w wodzie.

KATARZYNA PAKOSIŃSKA – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Charakterystyczny śmiech aktorki stał się jej znakiem rozpoznawczym. Artur Andrus o Kasi Pakosińskiej mówi – Ona sobie z tego śmiechu zrobiła swoją wizytówkę. Kto wie, może kiedyś będzie nadawany w południe tak, jak hejnał z Wieży Mariackiej.

Poza licznymi występami estradowymi, Katarzyna ma na swoim koncie również role filmowe, teatralne oraz spektakle telewizyjne. Prowadziła też takie wydarzenia jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Syl­we­ster z Dwój­ką. Jest jedną z ambasadorek organizacji Kwiat Kobiecości i często udziela się charytatywnie. Autorka wielu książek poświęconych Gruzji. Współproducentka serialu dokumentalnego Tańcząca z Gruzją.

EDITORS – brytyjski zespół wykonujący muzykę z gatunku rock/indie rock. Formacja powstała w 2002 r. w Birmingham. W Polsce cieszy się ogromną i wciąż rosnącą liczbą fanów, z którymi spotka się podczas rozpoczynającej się w kwietniu trasy koncertowej. W tworzonej przez Editors muzyce widać wyraźną inspirację takimi zespołami jak Interpol, Joy Division, a nawet U2. Zespół ma na swoim koncie 5 studyjnych albumów, a ich debiutancki krążek The Back Room zyskał w Wielkiej Brytanii status platynowej płyty. Przyniósł również nominację do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Dzięki temu Editors zaistnieli na rynku europejskim i stali się jednym z najpopularniejszych zespołów nowego nurtu muzyki gitarowej. Daily Mirror wyróżnił wokalistę, Toma Smitha, na swojej liście wykonawców z najlepszymi głosami.

W marcu na rynku pojawi się wyczekiwany przez fanów studyjny album Violence. Na scenie SNL Polska zespół wystąpi w składzie: Tom Smith, Justin Lockey i Elliott Williams.

Editors w SNL Polska min

Odcinek z udziałem Katarzyny Pakosińskiej i zespołu Editors będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska https://www.youtube.com/SNLPolska.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Netflix: Mudbound w walce o Oscary!

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cz. 1 (01.03.2018)

Marzec 2018 w Showmax – press info


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner